.NET Developer - etat

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Konsulting IT/public.
  • Typ projektu: Rozwój systemu.
  • Szczegóły: Wytwarzanie, modyfikowanie i komentowanie kodu źródłowego systemów dedykowanych administracji publicznej.
  • Lokalizacja: Centrum Warszawy.
  • Możliwość pracy zdalnej: Nie .
  • Język projektu: Polski
  • Długość projektu: Długoterminowy - etat.
  • Start: ASAP.
  • Współpraca umowa o pracę.

ZADANIA:
  • Udział w dopisaniu nowych funkcjonalności w projekcie realizowanym przy wykorzystaniu gotowego oprogramowania GenTax.
  • Projekt tworzony od zera.
  • Wytwarzanie, modyfikowanie i komentowanie kodu źródłowego systemów dedykowanych administracji publicznej.
  • Realizacja powierzonych zadań deweloperskich.
  • Współpraca z zespołem analityków i projektantów nad uszczegóławianiem założeń projektowych.

WYMAGANIA:
  • Kluczowa jest znajomość i doświadczenie w wykorzystaniu platformy .NET.
  • Przynajmniej roczne doświadczenie w programowaniu w języku Visual Basic lub C#.
  • Znajomość środowiska programistycznego Visual Studio i .NET.
  • Znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych (MS-SQL).
  • Atutem będzie doświadczenie w programowaniu w Visual Basic @.NET.

OFERUJEMY:
  • Długofalową współpracę przy projektach z różnych branż.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Benefity: dofinansowanie karty Medicover, karty Multisport.
  • W pobliżu: tramwaje, autobusy, metro, centra handlowe, fryzjer, kiosk, przedszkole, placówki medyczne, stołówki i restauracje.

Start: ASAP
Czas trwania: Etat
Lokalizacja: Warszawa, Poland
Typ projektu: Zatrudnienie stałe