#9046 | 2017-07-13 Toruń, Poland

Agile Coach

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Farmaceutyczna/dystrybucja.
  • Typ projektu: Projekty aplikacyjne w obszarze Integracji Systemów IT/ AGILE.
  • Lokalizacja: Toruń, możliwość 2 dni zdalnie.
  • Język projektu: polski, j. angielski wymagany - B2.
  • Długość projektu: 12 miesięcy z możliwym przedłużeniem.
  • Start projektu: sierpień 2017.

ZADANIA:
  • Przekazywanie wiedzy i pomoc organizacji we wdrażaniu metodyki SCRUM w organizacji.
  • Praca w skalowalnych środowiskach Agile np. Nexus, SAFe, LeSS.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w programach transformacji organizacji.
  • Certyfikacja związana ze SCRUM.
  • 10 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami, w tym również jako SCRUM Master.

OFERUJEMY:
  • Ciekawy projekt w modelu B2B.
  • Długotrwały, ale elastyczny czasowo projekt: 12 – 18 miesięcy (pierwsze 6 intensywnie 100%, potem możliwość zmniejszenia ilości czasu w projekcie)
  • Możliwość 1 dnia pracy zdalnej.
  • Możliwość częściowo pracy zdalnej – do 2 dni w tygodniu.
  • Pracę z nowoczesnymi systemami informatycznymi.

Start: ASAP
Czas trwania: 12-18 miesięcy
Lokalizacja: Toruń, Poland

Jestem zainteresowany/a tym projektem!

Przeciągnij pliki aby móc je załączyć
Nic nie zostało załączone.
Przekazywanie: "{{uploadingFile.name}}" Załączono: "{{candidate.fileName}}"
Błąd przetwarzania "{{uploadErrFile.name}}". Dozwolone są następujące typy plików: ".pdf, .doc, .docx". Dostosuj swój plik i spróbuj ponownie. Plik musi być mniejszy niż {{uploadErrFile.$errorParam}}
Wybierz dokument
Popraw dane w tych polach, a następnie spróbuj przesłać ponownie

Formularz został wysłany.

Ważne: Jeśli uznamy, że jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko, postaramy się z tobą jak najszybciej skontaktować. Twoje dane i CV nie zostaną przekazane klientowi bez twojej zgody.

Jeżeli masz pytania związane z tym projektem, skontaktuj się z nami:

Krzysztof Piłka
Senior Resource Manager

Telefon+48 515 069 931