#9049 | 2017-07-14 Kraków/Katowice, Poland

Konsultant/Developer SharePoint

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: consulting/it service.
  • Typ projektu: projekty związane z rozwojem platformy SharePoint.
  • Lokalizacja: Kraków/Katowice..
  • Możliwość pracy zdalnej: Tak.
  • Język projektu: angielski (wymagany).
  • Długość projektu: etat.
  • Start: ASAP.

ZADANIA:
  • Rozwój rozwiązań opartych na platformie SharePoint 2013 i SharePoint Online.
  • Bezpośrednia współpraca z Klientem i zaangażowanie w pełen cykl tworzenia rozwiązania: analiza wymagań biznesowych, projektowanie i programowanie, implementacja, release, wsparcie w początkowym okresie po wdrożeniu.

WYMAGANIA:
  • Doskonała znajomość platfomy SharePoint 2010/2013 (konfiguracja, rozwój modułów klienta itp.),
  • 2-5 lat doświadczenia komercyjnego na stanowisku, certyfikat będzie autem.
  • 2 lata doświadczenia w JavaScript (jQuery, Knockout JS, etc.).
  • Znajomość HTML/CSS;
  • Roczna praktyka z C#.
  • Analiza wydajności SharePoint będzie atutem.
  • Praktyka w SharePoint Online będzie atutem.

OFERUJEMY:
  • Długotrwała współpraca w oparciu o umowę o pracę.
  • Międzynarodowe projekty.
  • Długofalową współpracę przy projektach z różnych branż.
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej.
  • Szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, szkolenia, zadaniowy czas pracy z elastycznymi godzinami.

Start: ASAP
Czas trwania: etat
Lokalizacja: Kraków/Katowice

Jestem zainteresowany/a tym projektem!

Przeciągnij pliki aby móc je załączyć
Nic nie zostało załączone.
Przekazywanie: "{{uploadingFile.name}}" Załączono: "{{candidate.fileName}}"
Błąd przetwarzania "{{uploadErrFile.name}}". Dozwolone są następujące typy plików: ".pdf, .doc, .docx". Dostosuj swój plik i spróbuj ponownie. Plik musi być mniejszy niż {{uploadErrFile.$errorParam}}
Wybierz dokument
Popraw dane w tych polach, a następnie spróbuj przesłać ponownie

Formularz został wysłany.

Ważne: Jeśli uznamy, że jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko, postaramy się z tobą jak najszybciej skontaktować. Twoje dane i CV nie zostaną przekazane klientowi bez twojej zgody.

Jeżeli masz pytania związane z tym projektem, skontaktuj się z nami:

Katarzyna Lisicka
HR Consultant
Phone: +48 503 033 891