#9109 | 2017-08-01 Gdynia, Poland

Specjalista ds. jakości/ Quality Specialist

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: IT/Finanse.
  • Lokalizacja: Trójmiasto.
  • Delegacje: sporadyczne wyjazdy do krajów skandynawskich.
  • Możliwość pracy zdalnej: nie.
  • Język projektu: angielski, polski.
  • Długość projektu: długoterminowy.
  • Stawka: 80/h.
  • Start: ASAP.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Nadzorowanie i analiza zgodności procesów projektowych w obsługiwanym obszarze z wyznaczonymi standardami i celami jakościowymi.
  • Aktywne zarządzanie zadaniami wspomagającymi realizację KPI we własnym obszarze.
  • Identyfikacja oraz kontrola działań mających wpływ na jakość release-ów.
  • Analiza przyczyn działań niezgodnych ze standardami i inicjowanie działań związanych z ciągłym doskonaleniem procesów, w tym zwłaszcza działań zapobiegawczych.
  • Monitoring, raportowanie i analiza wskaźników jakościowych.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w obszarze QA, testów.
  • Znajomość metodologii prowadzenia testów: od testów jednostkowych, testy integracji systemów, akceptacyjne, niefunkcjonalne i inne.
  • Znajomość standardów release/change management, takich jak ITIL.
  • Doświadczenie w narzędziach wspomagających proces tworzenia, testowania, zarządzania systemami (QC, JIRA, BMC, etc.)
  • Wyższe wykształcenie – obszar IT, wraz z doświadczeniem w banku.
  • Dobra znajomość j. angielskiego (min. B2) – projekt międzynarodowy.

OFERUJEMY:
  • Międzynarodowe projekty w skandynawskiej kulturze pracy.
  • Długotrwała współpraca w wielu projektach i sektorach.
  • Relacje budowane na zasadach fair-play.
  • Benefity: karta Medicover, Multisport.
  • Pakiet relokacji.

Start: ASAP
Czas trwania: longterm
Lokalizacja: Gdynia, Poland