Konsultant - wdrażanie systemu MS Dynamics AX

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: finanse.
  • Typ projektu: projektowanie i wdrażanie systemu MS Dynamics AX w obszarze Finanse .
  • Lokalizacja: Warszawa.
  • Język projektu: polski.
  • Długość projektu: do końca roku z możliwością przedłużenia.
  • Start projektu: sierpień 2017.

ZADANIA:
  • Udział w projektowaniu i wdrażaniu systemu MS Dynamics AX.
  • Uczestniczenie w spotkaniach analitycznych.

WYMAGANIA:
  • 5 lat doświadczenia w projektach wdrożenia MS Dynamics AX .
  • Dobra znajomość wybranych modułów Dynamics AX (Finanse, Budżetowanie, Środki trwałe, Logistyka: obieg dokumentów magazynowych, zakupy, wydania i przyjęcia wewnętrzne).
  • Znajomość procesów zachodzących w firmach branży finansowej (finanse, logistyka, obieg informacji) .
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznych.
  • Znajomość notacji BPMN (podstawy) i umiejętność tworzenia dokumentacji użytkowej.

OFERUJEMY:
  • Ciekawy projekt w modelu B2B.
  • Dofinansowanie opieki medycznej i karty multisport.

Start: Asap
Czas trwania: koniec roku z możliwością przedłużenia,
Lokalizacja: Warszawa, Poland