Analityk Integracji (SOA, ETL)

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Ubezpieczenia/finansowa
  • Typ projektu: Analiza i udział w pracach integracyjnych przy budowie portalu klienta indywidualnego.
  • Lokalizacja: praca w siedzibie klienta/w Centrum Warszawy z dogodnym dojazdem.
  • Język projektu: Polski
  • Długość projektu: koniec 2018 roku.
  • Start: ASAP
  • Współpraca typu: B2B

ZADANIA:
  • Tworzenie projektów rozwiązań integracyjnych w obszarach integracji usługowej (SOA) i integracji danych (ETL).
  • Analiza wpływu projektowanych rozwiązań na portfel przepływów integracyjnych.
  • Nadzór merytoryczny nad implementacją rozwiązań integracyjnych.
  • Propagowanie koncepcji SOA i ETL – szkolenia, coaching, artykuły, prezentacje, etc.
  • Inne prace związane z tworzeniem warstwy integracyjnej.
  • Wprowadzanie usprawnień do procesu wytwórczego w integracji.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenia w pracach z zakresu analizy systemowej, w tym związane j z automatyzacją procesów biznesowych i integracją systemów.
  • Praktycznej znajomości notacji UML i narzędzia Enterprise Architect.
  • Znajomości technologii Web Services (SOAP i REST), XML i powiązanych standardów: XML Schema, XPath, etc.
  • Wysokiego poziomu technik komunikacji i relacji interpersonalnych
  • Dobrej znajomości języka angielskiego

ATUTEM BĘDZIE ZNAJOMOŚĆ:
  • ESB, MOM, EAI, EDI, ETL.
  • Architektury SOA oraz SOA governance.
  • Serwerów Weblogic, platformy Oracle SOA Suite oraz IBM DataStage.
  • BPMN.

OFERUJEMY:
  • Czasowy projekt oparty o kontrakt B2B, z możliwością przedłużenia po pierwszym etapie.
  • Dofinansowanie karty Multisport i opieki medycznej.
  • Dogodny dojazd, w pobliżu: tramwaje, autobusy, metro, galerie handlowe, fryzjer, kiosk, przedszkole, placówki medyczne, stołówki i restauracje.
  • Udogodnienia dla rowerzystów, miejsca parkingowe.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia.

Start: ASAP
Czas trwania: longterm
Lokalizacja: Warszawa, Poland