Programista Integracji (SOA, ETL)

INFORMACJE O PROJEKCIE:

Branża: Ubezpieczenia/finansowa
Typ projektu: Budowa portalu klienta indywidualnego.
Lokalizacja: praca w siedzibie klienta/w Centrum Warszawy z dogodnym dojazdem.
Język projektu: Polski
Długość projektu: koniec 2018 roku.
Start: ASAP
Współpraca typu: B2B

ZADANIA:
  • Implementacja usług integracyjnych oraz przepływów danych z wykorzystaniem Oracle Service Bus, SOA Suite oraz IBM DataStage
  • Wsparcie architektów integracji w projektowaniu rozwiązań w obszarze SOA i ETL, wsparcie wdrożeń w środowisku SOA, ETL
  • Optymalizację usług na magistrali serwisowej Oracle Service Bus oraz inne prace związane z tworzeniem warstwy integracyjnej

WYMAGANIA:
  • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych z rodziny Unix (swobodne posługiwanie się narzędziami grep, find, less, awk, etc.)
  • Dobra, praktyczna znajomość technologii WebServices (SOAP, REST)
  • Dobra, praktyczna znajomość XML i XML Schema oraz podstaw XQUERY, XPATH, XSLT
  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów, samodzielność, dokładność
  • Znajomość notacji UML
  • Chęć nauki nowych narzędzi i procesów
  • Dobra znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:
Czasowy projekt oparty o kontrakt B2B, z możliwością przedłużenia po pierwszym etapie.
Dofinansowanie karty Multisport i opieki medycznej.
Dogodny dojazd, w pobliżu: tramwaje, autobusy, metro, galerie handlowe, fryzjer, kiosk, przedszkole, placówki medyczne, stołówki i restauracje.
Udogodnienia dla rowerzystów, miejsca parkingowe.
Wszystkie niezbędne narzędzia.

Start: ASAP
Czas trwania: longterm
Lokalizacja: Warszawa, Poland
Wymagania: Przynajmniej 5 lata doświadczenia zawodowego w IT.