#9232 | 2017-08-18 Gdynia, Poland

Specjalista ds. Wsparcia IT - systemy płatności

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Finansowa / Bankowość / IT.
  • Typ projektu: Wsparcie / Instalacja / Utrzymanie.
  • Szczegóły: Monitorowanie systemu płatności banku, składającego się z kilku krytycznych aplikacji biznesowych oraz dbanie o jego sprawność i dostępność.
  • Lokalizacja: Gdynia.
  • Podróże służbowe: sporadycznie.
  • Język projektu: angielski (wymagany B2/C1).
  • Długość projektu: długoterminowy.
  • Start: ASAP.
  • Współpraca typu: B2B.

ZADANIA:
  • Wsparcie zespołu Centrum Kontroli Płatności odpowiedzialnego za nadzór nad płynnym przepływem płatności, wykorzystującego kilka krytycznych aplikacji biznesowych – współpraca w systemie 24/7, dyżury.
  • Nadzór nad systemami płatniczymi.
  • Reagowanie na incydenty pojawiające się na poziomie produkcji.
  • Wsparcie systemów produkcyjnych bazujących na różnych platformach.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w suporcie i zarządzaniu aplikacjami finansowymi/bankowymi lub pokrewnymi, działającymi w trybie ciągłym.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym 24/7.
  • Certyfikat ITIL.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację – poziom B2/C1.
  • Znajomość Unix.

  • Atutem będzie znajomość: SPLUNK, AppDynamics, Weblogic, Open Payment Framework.

OFERUJEMY:
  • Międzynarodowe projekty prowadzone zgodnie ze skandynawską kulturą pracy.
  • Praca zgodnie z metodyką Agile.
  • Złożone i wymagające projekty.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play
  • Benefity pozapłacowe (karta Multisport, prywatna opieka medyczna).
  • Pakiet relokacyjny oraz/lub program rekomendacji.

Start: 09.2017
Czas trwania: long-term
Lokalizacja: Gdynia, Poland