Administrator Systemów Operacyjnych Windows

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Finansowa / Ubezpieczenia.
  • Lokalizacja: Warszawa / Mokotów.
  • Język projektu: polski / angielski (pozwalający na rozumienie czytanej dokumentacji technicznej).
  • Wynagrodzenie: do 105 zł netto + VAT / 1h.
  • Długość projektu: do 30.04.2018r. (168 MD z możliwością przedłużenia).
  • Start: ASAP.
  • Rodzaj współpracy: B2B.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Udział w projektowaniu i wdrażaniu oraz nadzorowanie realizacji procesów dotyczących serwerowych systemów operacyjnych: Patch Management, Vulnerability Management, Standaryzacja.
  • Budowanie narzędzi do automatyzacji powyższych procesów.
  • Opracowywanie i realizowanie scenariuszy testów wprowadzanych modyfikacji.
  • Tworzenie harmonogramów zmian.
  • Utrzymywanie aktualizacji stanu konfiguracji z bazą CMDB.
  • Kontrolowanie poprawności procesów.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe w obszarach związanych z IT.
  • Min. 3- letnie doświadczenie w pracy związanej z administrowaniem systemami operacyjnymi.
  • Doświadczenie w zakresie administracji systemów operacyjnych Windows Server oraz narzędzia SCCM (tworzenia i wdrażanie paczek aktualizacyjnych), a także podstawy administracji środowiskiem Vmware.
  • Ogólna wiedza w obszarze rynkowych trendów oraz kwestii bezpieczeństwa w zakresie OS (Common Vulnerabilities and Exposures), testów penetracyjnych oraz analizy raportów z testów.
  • Znajomość Power Shell.
  • Znajomość metodologii ITIL.
  • Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej.
  • Wysoka dyspozycyjność.

MILE WIDZIANE:
  • Znajomość programów SecurityCenter oraz Nessus.

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie rozliczane w modelu B2B adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia.
  • Udział w ciekawych projektach w jednej z największych firm z sektora finansów i ubezpieczeń.
  • Możliwość pracy z nowoczesnymi procesami i narzędziami.
  • Rozbudowany pakiet socjalny.

Start: ASAP
Czas trwania: 30.04.2018 r.
Lokalizacja: Warszawa, Poland