Administrator Baz Danych

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Finansowa / Ubezpieczenia.
  • Lokalizacja: Warszawa / Mokotów.
  • Język projektu: polski / angielski (pozwalający na rozumienie czytanej dokumentacji technicznej).
  • Wynagrodzenie: do 105 zł netto + VAT / 1h.
  • Długość projektu: do 30.04.2018r. (168 MD z możliwością przedłużenia).
  • Start: ASAP.
  • Rodzaj współpracy: B2B.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Implementowanie modyfikacji i zmian w określonych oknach serwisowych do bazy danych Oracle.
  • Opracowywanie i realizowanie scenariuszy testów wprowadzanych poprawek.
  • Tworzenie harmonogramów zmian.
  • Utrzymywanie aktualizacji stanu konfiguracji z bazą CMDB.
  • Kontrolowanie poprawności środowiska oraz procesów.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie na poziomie średnim lub wyższym w obszarach związanych z IT / w trakcie studiów.
  • Znajomość procesów konfigurowania i ogólnego działania baz danych Oracle, działających na systemach Linux i UNIX.
  • Doświadczenie w tworzeniu kopii zapasowych katalogów i plików oraz umiejętność ich odtwarzania.
  • Umiejętność instalacji modyfikacji i zmian do komponentów bazy danych Oracle na podstawie dokumentacji producenta.
  • Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej.
  • Wysoka dyspozycyjność.

MILE WIDZIANE:
  • Podstawowa wiedza w zakresie działania rozwiązań: Oracle RAC, PowerHA, Oracle Data Guard oraz komponentów bazodanowych z Oracle Grid Infrastructure.
  • Umiejętność korzystania ze środowiska Shell.
  • Znajomość baz danych: PostgreSQL, MySQL, DB2, Informix.

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie rozliczane w modelu B2B adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia.
  • Udział w ciekawych projektach w jednej z największych firm z sektora finansów i ubezpieczeń.
  • Możliwość pracy z nowoczesnymi procesami i narzędziami.
  • Rozbudowany pakiet socjalny.

Start: ASAP
Czas trwania: 30.04.2018 r.
Lokalizacja: Warszawa, Poland