#9328 | 2017-09-05 Gdynia, Poland

IT Project Manager

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Finanse / Bankowość.
  • Typ projektu: prowadzenie wieloaspektowych projektów it w banku.
  • Lokalizacja: Gdańsk, brak możliwości pracy zdalnej.
  • Delegacje: tak.
  • Język projektu: j. angielski B2/C1.
  • Długość projektu: długoterminowy.
  • Start: ASAP.

ZADANIA:
  • Pełna odpowiedzialność za prowadzenie projektów IT, związanych ze zmianami wymagań wobec systemów bankowych wprowadzonymi przez dyrektywy UE.
  • Opracowywanie planu i struktury prowadzonych projektów, wraz z niezbędną dokumentacją projektową i dbałością o jakość i terminowość proponowanych rozwiązań.
  • Opracowywanie szczegółowego projektu dokumentacji, głównych procesów i rozwiązań technicznych.
  • Przegląd integracji systemów i wzajemnych powiązań.
  • Nadzorowanie zależnościami między projektami oraz zasobami niezbędnymi do ich realizacji.
  • Promowanie kultury projektowej w organizacji.
  • Przygotowywanie planu testów, zgodnie ze strategią.
  • Opracowywanie raportów dla celów audytowych.
  • Współpraca ze wszystkim jednostkami organizacji w celu realizacji projektów.
  • Przygotowywanie zestawień, raportów, prezentacji wobec komitetu sterującego, zarządu.
  • Nadzorowanie poprawności procesów oraz wdrażanie dobrych praktyk i zasad prowadzenia projektów.
  • Przeprowadzanie prezentacji i szkoleń.

WYMAGANIA:
  • 5 lat doświadczenia w nadzorowaniu projektów IT w banku, mile widziane doświadczenia z wdrażaniem zmian w systemach w oparciu o wymagania/ regulacje KNF, UE itp.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, który jest głównym językiem projektu (B2/C1).
  • Bardzo wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne, pozwalające na budowę porozumienia ze wszystkimi szczeblami organizacyjnymi.
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami (PRINCE2/PMP) oraz zwinnych metodyk prowadzenia projektów informatycznych (SCRUM) wraz z certyfikatami potwierdzającymi wiedzę.
  • Doświadczenie w pracy w zmiennym środowisku.
  • Wysokie zdolności managerskie i umiejętność egzekwowania przydzielonych zadań.

OFERUJEMY:
  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Udział w międzynarodowym projekcie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie a modelu B2B
  • Dofinansowanie pakietu opieki medycznej oraz karty Multisport.

Start: ASAP
Czas trwania: długoterminowy
Lokalizacja: Gdynia, Poland