Specjalista ds. technicznych/ PMO

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: energetyczna.
  • Lokalizacja: Warszawa.
  • Możliwość pracy zdalnej: nie.
  • Język projektu: polski / angielski
  • Długość projektu: 3 miesiące (z możliwością przedłużenia)
  • Start: ASAP.
  • Współpraca typu: B2B.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Zarządzanie dokumentacją projektową zgodnie z określoną metodyką.
  • Aktualizowanie dokumentacji na SharePoint.
  • Gromadzenie danych, prowadzenie analiz i raportowanie. Przygotowywanie prezentacji, notatek oraz dokumentacji.
  • Zapewnianie wsparcia dla Kierowników Projektowych w działaniach operacyjnych.
  • Dbanie o efektywność procesów projektowych, płynność komunikacji w zespołach, a także dostarczanie informacji o etapie realizacji poszczególnych projektów.
  • Nadzorowanie realizacji projektów zgodnie z ustalonymi terminami.
  • Współpraca z poszczególnymi komórkami organizacyjnymi oraz Kierownikami Projektów i Dyrektorem Programu w zakresie bieżącej sprawozdawczości.
  • Nadzorowanie organizacji spotkań projektowych.

WYMAGANIA:
  • Minimum 3 lata doświadczeniu w obszarze wsparcia zarządzania projektami.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, analityczne.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku wymagającym mocno rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i organizacyjnych.
  • Znajomość MS Office.
  • Znajomość metodyk zarządzania projektami (PRINCE2, PMBoK, IPMA).
  • Doświadczenie w pracy w dużych spółkach.
  • Gotowość do pracy w zespole.

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie rozliczane w modelu B2B adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia.
  • Możliwość pracy z nowoczesnymi procesami i narzędziami.
  • Rozbudowany pakiet socjalny.

Start: ASAP
Czas trwania: 3 miesiące (z możłiwością przedłużenia)
Lokalizacja: Warszawa, Poland