Front end Developer

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Finanse / Bankowość.
  • Język projektu: j. angielski B2/C1.
  • Długość projektu: 100 dni
  • Start: 01 styczeń 2018

ZADANIA:
  • Rozwój aplikacji w części frontendowej.
  • Rozwój prowadzony w trybie zwinnym.
  • Podejście scrum-owe.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych w warstwie prezentacji (konieczne podesłanie przykładowych linków na stronę w ofercie).
  • Znajomość HTML5 i CSS.
  • Dużym atutem będzie znajomość frameworka Angular Material.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość JS w szczególności Angular JS.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w realizacji prac w podejściu SCRUM.

OFERUJEMY:
  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Udział w międzynarodowym projekcie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w modelu B2B.
  • Dofinansowanie pakietu opieki medycznej oraz karty Multisport.

Lokalizacja: Warszawa, Poland