Senior Front end Developer

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Finanse / Bankowość.
  • Typ projektu: Budowa części front-endowej.
  • Start: ASAP.

ZADANIA:
  • Rozwój aplikacji w części frontendowej.
  • Rozwój prowadzony w trybie zwinnym.
  • Tworzenie i optymalizacja interfeju.

WYMAGANIA:
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w projektowaniu i programowaniu interfejsów użytkownika.
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript, CSS3 i HTML5, JSON.
  • Bardzo dobra znajomość frameworków Angular 2/4 i Bootstrap.
  • Bardzo dobra znajomość innych frameworków Javascript.
  • Bardzo dobra znajomości metod integracji z wykorzystaniem REST.
  • Umiejętność tworzenia i optymalizacji interfejsów użytkownika pod kątem wydajności.
  • Umiejętności pracy w zespole, samodzielności, szybkiego uczenia się.
  • Umiejętność współpracy z UX Designerem i developerami backendu.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w formule zwinnej (np. SCRUM).

OFERUJEMY:
  • Współpracę pełną wyzwań i nowych. możliwości.
  • Udział w międzynarodowym projekcie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie a modelu B2B.
  • Dofinansowanie pakietu opieki medycznej oraz karty Multisport.

Lokalizacja: Warszawa, Poland