#9465 | 2017-09-22 Gdynia, Poland

Scrum Master for Test Enviroments

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Finanse / Bankowość.
  • Typ projektu: Prowadzenie zespołu Scrum w środowisku testowym.
  • Lokalizacja: Trójmiasto.
  • Delegacje: możliwe wyjazdy do krajów skandynawskich.
  • Język projektu: j. angielski wymagany - B2/C1.
  • Długość projektu: kwiecień 2018 z możliwością przedłużenia.
  • Kontrakt B2B.
  • Start: ASAP

ZADANIA:
  • Prowadzenie zespołów zgodnie z metodyką SCRUM.
  • Zapewnianie sprawnej pracy zespołu w skali międzynarodowej zgodnie z wybraną metodyką (głównie SCRUM, a).
  • Bliska współpraca z właścicielem produktu oraz zespołem przy rozwiązywaniu bieżących problemów.
  • Zapewnienie zgodności prac z zasadami pracy zespołu SCRUM’owego: edukowanie członków zespołu, dbałość o przestrzeganie zasad metodyki SCRUM’owej.
  • Podróże służbowe: Szwecja lub Dania.

WYMAGANIA:
  • Wiedza z zakresu SCRUM, poparta certyfikatem.
  • Doświadczenie jako Scrum Master w projektach software’owych.
  • Mile widziane doświadczenie w projektach związanych z bazą Oracle.
  • Doświadczenie w projektach związanych z hurtownią danych.
  • Narzędzia: JIRA, GIT, Bamboo, Confluence.
  • Wysokie zdolności interpersonalne, umiejętność efektywnej komunikacji, umiejętności negocjacyjne.
  • Mile widziana znajomość Kanban.
  • Mile widziana znajomość klasycznych metod prowadzenia projektów.

OFERUJEMY:
  • Pracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Udział w międzynarodowym projektach.
  • Możliwość rozwoju kompetencji SCRUM w międzynarodowych zespołach.
  • Dofinansowanie pakietu opieki medycznej oraz karty Multisport.

Start: 02.10.2017
Czas trwania: 31.03.2017
Lokalizacja: Gdynia, Poland