Specjalista PMO

INFORMACJE O PROJEKCIE:

Branża: Finanse/Bankowość.
Lokalizacja: Warszawa.
Długość projektu: 12 miesięcy z możliwością przedłużenia.
Start: ASAP.

ZADANIA:
  • Wsparcie Kierowników Projektów oraz zespołów projektowych w zakresie definiowania celów, zakresów, zasobów oraz harmonogramów projektów. Testowanie developerskie zrealizowanych funkcjonalności.
  • Przygotowywanie wymagań biznesowych do planowanych inicjatyw oraz wsparcie. Kierowników Projektów w procesie przygotowywania analizy i wymagań biznesowych.
  • Wsparcie zespołów projektowych w procesie wdrażania zmian wypracowanych w ramach prac projektowych.
  • Monitorowanie i aktualizacja stanu alokacji zasobów zaalokowanych do projektów dla obszarów IT oraz biznesowego.
  • Raportowanie stanu realizacji projektów na potrzeby Zarządu oraz Centrali Spółki.
  • Wsparcie Kierowników Projektów w zakresie przygotowania dokumentacji projektowej oraz utrzymania zgodności z wewnętrznymi procedurami.
  • Współpraca z partnerami biznesowymi w zakresie ustalania i wdrażania modeli kooperacji, wymiany danych oraz informacji oraz integracji procesów biznesowych.
  • Wsparcie komórek organizacyjnych w zakresie identyfikacji niezbędnych zmian w procedurach wewnętrznych odpowiadającym zaktualizowanym procesom biznesowym.
  • Analiza i modelowanie procesów biznesowych.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie Wyższe (np. Zarządzanie i Marketing Zarządzanie projektami).
  • Doświadczenie zawodowe w sektorze finansowym min. 2 lata.
  • Znajomość jęz. angielskiego – na poziomie minimum dobrym (wymagana sprawna komunikacja w mowie i w piśmie).
  • Znajomość MS Office (szczególnie Power Point i Excel).
  • Umiejętność syntezy danych, sprawnego formułowania wniosków oraz proponowania i projektowania rozwiązań.

MILE WIDZIANA:
  • Znajomość oprogramowania do modelowania procesów ARIS, IGRAPHX itp. - będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość BPMN - będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:
  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Udział w międzynarodowym projekcie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B.
  • Dofinansowanie pakietu opieki medycznej oraz karty Multisport.

Lokalizacja: Warszawa, Poland