Projektant Systemów Informatycznych

INFORMACJE O PROJEKCIE:

Lokalizacja: Warszawa.
Branża: Publiczna.
Język projektu: polski.
Start: ASAP.

ZADANIA:
  • Projektowanie aplikacji webowych (z wyłączeniem podsystemu SDA oraz portalu zewnętrznego), w tym interfejsu użytkownika.
  • Projektowanie usług na szynie.
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej w EA.
  • Współpraca z zespołem analityków oraz zespołem architektów.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych w architekturze zorientowanej na usługi.
  • Umiejętność projektowania aplikacji oraz modelowania za pomocą narzędzi UML (Enterprise Architect).
  • Znajomość zagadnień SOA, Web Services, XML, XSD, REST API.

MILE WIDZIANA:
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu front-endu w oparciu o wzorzec MVC.
  • Mile widziane doświadczenie w realizacji aplikacji z wykorzystaniem Angular2.

OFERUJEMY:
  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Udział w międzynarodowym projekcie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B.
  • Dofinansowanie pakietu opieki medycznej oraz karty Multisport.

Lokalizacja: Warszawa, Poland