Projektant Migracji

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: sektor publiczny.
  • Lokalizacja: Warszawa.
  • Język projektu: polski.
  • Długość projektu: 3 miesiące.
  • Start: ASAP.
  • Współpraca typu: B2B.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Stworzenie projektu migracji danych systemu.
  • Stworzenie dokumentacji.
  • Dokumentowanie skryptów baz danych.
  • Wsparcie w procesie analizy systemowej i projektowania systemu.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w migracji danych (bazy SQL Server).
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji związanej z migracją danych:
  • projektowanie procedur migracyjnych
  • procedury weryfikacji poprawności danych
  • zasady poprawiania błędów z migracji
  • Doświadczenie w projektowaniu skryptów do migracji danych.

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie rozliczane w modelu B2B adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia.
  • Możliwość pracy z nowoczesnymi procesami i narzędziami.
  • Rozbudowany pakiet socjalny.

Start: ASAP
Lokalizacja: Warszawa, Poland

Jestem zainteresowany/a tym projektem!

Przeciągnij pliki aby móc je załączyć
Nic nie zostało załączone.
Przekazywanie: "{{uploadingFile.name}}" Załączono: "{{candidate.fileName}}"
Błąd przetwarzania "{{uploadErrFile.name}}". Dozwolone są następujące typy plików: ".pdf, .doc, .docx". Dostosuj swój plik i spróbuj ponownie. Plik musi być mniejszy niż {{uploadErrFile.$errorParam}}
Wybierz dokument
Popraw dane w tych polach, a następnie spróbuj przesłać ponownie

Formularz został wysłany.

Ważne: Jeśli uznamy, że jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko, postaramy się z tobą jak najszybciej skontaktować. Twoje dane i CV nie zostaną przekazane klientowi bez twojej zgody.

Jeżeli masz pytania związane z tym projektem, skontaktuj się z nami:

Aleksandra Włodarczyk
Junior Recruitment Consultant