Java Developer (junior/mid)

INFORMACJE O PROJEKCIE:
Branża: Finansowa.
Lokalizacja: Warszawa.
Język projektu: polski.
Start: ASAP.

ZADANIA:
  • Realizacja zadań związanych z budową aplikacji od strony backendu (Java).
  • Testowanie developerskie zrealizowanych funkcjonalności.
  • Proponowanie sposobu implementacji realizowanych wymagań (Java).
  • Tworzenie dokumentacji powdrożeniowej.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: techniczne, informatyczne.
  • Doświadczenie zawodowe w programowaniu przy wykorzystaniu języka obiektowego Java min. 1 rok.
  • Dobra znajomość SQL, Spring 4, Spring MVC, Hibernate 5, JPA 2.1.
  • Znajomość wzorców projektowych.
  • Analityczny sposób myślenia.
  • Otwartość, komunikatywność, kreatywność.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

MILE WIDZIANE:
  • Spring Boot.
  • GWT.
  • Web Services (Soap/Rest).
  • Postgre SQL.
  • Spring Thymeleaf.

OFERUJEMY:
  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Udział w międzynarodowym projekcie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.

Lokalizacja: Warszawa, Poland

Jestem zainteresowany/a tym projektem!

Przeciągnij pliki aby móc je załączyć
Nic nie zostało załączone.
Przekazywanie: "{{uploadingFile.name}}" Załączono: "{{candidate.fileName}}"
Błąd przetwarzania "{{uploadErrFile.name}}". Dozwolone są następujące typy plików: ".pdf, .doc, .docx". Dostosuj swój plik i spróbuj ponownie. Plik musi być mniejszy niż {{uploadErrFile.$errorParam}}
Wybierz dokument
Popraw dane w tych polach, a następnie spróbuj przesłać ponownie

Formularz został wysłany.

Ważne: Jeśli uznamy, że jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko, postaramy się z tobą jak najszybciej skontaktować. Twoje dane i CV nie zostaną przekazane klientowi bez twojej zgody.

Jeżeli masz pytania związane z tym projektem, skontaktuj się z nami:

Konrad Smuga
Resource Consultant

Telefon kom.+48 515496703