#9891 | 2017-11-10 Gdańsk, Poland

Analityk Systemowy

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: energetyczna.
  • Lokalizacja: Gdańsk.
  • Język projektu: polski.
  • Długość projektu: długoterminowy.
  • Start: ASAP
  • Współpraca typu: B2B.
  • Wynagrodzenie: do 135 zł netto+VAT/1h.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Przekładanie wymagań i procesów biznesowych na rozwiązania techniczne i systemowe.
  • Tworzenie i aktualizacja projektów technicznych.
  • Aktualizowanie modelu danych.
  • Ocenianie wpływu proponowanych zmian na obecny system.
  • Zbieranie wymagań biznesowych i określanie sposobu ich realizacji.
  • Planowanie i przeprowadzanie analiz procesów biznesowych.
  • Identyfikowanie luk w bazowej funkcjonalności.
  • Zapewnienie pomocy technicznej przy identyfikowaniu, ewaluowaniu i wdrażaniu systemów i procedur.

WYMAGANIA:
  • Minimum 2- letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Analityka Systemowego, w tym przynajmniej jeden projekt zrealizowany na bazie systemu Oracle CC&B.
  • Znajomość w zakresie metodologii modelowania, opisu i zarządzania wymaganiami oraz zdolność do przełożenia oczekiwań klienta na wymagania systemowe.
  • Wiedza w obszarze narzędzi CASE (Enterprise Architect) oraz UML w wersji 1.4 lub wyżej.
  • Znajomość cyklu produkcji oprogramowania.
  • Język angielski a poziomie czytania dokumentacji technicznej.

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie rozliczane w modelu B2B adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia.
  • Możliwość pracy z nowoczesnymi procesami i narzędziami.
  • Rozbudowany pakiet socjalny.

Start: ASAP
Lokalizacja: Gdańsk, Poland