Programista Android + Java

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: bankowość/ finanse.
  • Lokalizacja: Warszawa.
  • Język projektu: polski
  • Długość projektu: długoterminowy.
  • Start: 12.12.2017.
  • Współpraca typu: B2B.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Tworzenie i rozwój aplikacji opartej na systemie Android.
  • Sporządzanie dokumentacji projektowej.
  • Uczestnictwo we wdrażaniu.

WYMAGANIA:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu na platformę Android.
  • Bardzo dobra znajomość języka Java i Android SDK.
  • Znajomość obsługi sytemu kontroli wersji GIT.
  • Znajomość zasad projektowania i programowania obiektowego.
  • Komercyjne doświadczenie w tworzeniu aplikacji w architekturze client-server.
  • Znajomość relacyjnych baz danych.
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych i funkcjonalnych.
  • Mile widziana znajomość Samsung KNOX SDK.

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie rozliczane w modelu B2B adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia.
  • Udział w ciekawym projekcie w jednym z największych software house’ów w Polsce z sektora bankowości.
  • Możliwość pracy z nowoczesnymi procesami i narzędziami.
  • Rozbudowany pakiet socjalny.

Start: 12.12.2017
Lokalizacja: Warszawa, Poland