Oferujemy szkolenia z tworzenia CV

Dla wielu osób przygotowanie profesjonalnego profilu zawodowego stanowi duże wyzwanie. Dzieje się tak, ponieważ często nie wiadomo dokładnie, kto będzie odbiorcą docelowym naszego CV; czasem też trudno jest ocenić swoje umiejętności obiektywnie. Dział HR ProData Consult może Ci pomóc w tych kwestiach.

Od wielu lat z sukcesem umieszczamy odpowiednich konsultantów na projektach. Sukces ten w dużej mierze zawdzięczamy standaryzowanej procedurze pracy nad CV, którą wykonuje nasz Dział HR.

Jednym z elementów tej procedury jest udzielanie konsultantom wskazówek, co do tego, jak zoptymalizować profil zawodowy. Pracownicy HR ProData Consult są w tym celu specjalnie wyszkoleni; posiadają też wieloletnie doświadczenie w skutecznym profilowaniu CV konsultantów. Menedżer HR Claus Schack wyjaśnia:

"Znamy grupę docelową, wiemy jak uporządkować informacje i naprawdę chcemy pomóc konsultantowi w stworzeniu jak najlepszego profilu: CV gotowego do wysłania klientowi. I rzeczywiście, nasze wsparcie przy tworzeniu CV jest usługą, z której wielu konsultantów jest bardzo zadowolonych."

Nie ma wątpliwości co do tego, że dobrze napisane i sprofilowane CV jest cennym narzędziem dla każdego konsultanta poszukującego kolejnego projektu  - tak samo jak źle zredagowane CV może zaprzepaścić jego szanse na rozmowę kwalifikacyjną.

INtf?