Specjalista ds. Wsparcia PMO

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Energetyczna
  • Lokalizacja: praca w siedzibie klienta w Warszawie
  • Podróże służbowe: Brak
  • Stawka: do 65 PLN/h
  • Język projektu: Polski/ podstawowy angielski
  • Współpraca typu: B2B
  • Długość projektu: Pierwszy kontrakt do końca bieżącego roku z możliwością przedłużenia
  • Start: ASAP

ROLA W PROJEKCIE
Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:
  • Planowanie i kontrola kosztów Departamentu
  • Koordynacja w zakresie umów ramowych
  • Tworzenie zamówień i rozliczanie faktur w programie SAP moduł MM
  • Prowadzenie gospodarki majątkowej i materiałowej
  • Wspomaganie prac przy tworzeniu wniosków na Zarząd, umów oraz pozostałych dokumentów formalnych
  • Inne działania wskazane przez przełożonego, w tym współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi

Dodatkowe obowiązki:
  • Zarządzanie kartami dostępu dwóch placówek
  • Wsparcie departamentu przy inicjowaniu postępowań zakupowych w systemie zakupowym SWPP ( zgłoszenie wniosku, procesowanie dokumentów po zakończeniu postępowania)
  • Procedowanie procedur, instrukcji oraz innych regulacji wewnętrznych departamentu
  • Przygotowanie raportów w zakresie zakupów usług, Specjalistów IT

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą administracyjną
  • Znajomość pakietu MS Office oraz programu SAP moduł MM
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz sprawne działanie pod presją czasu
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Wysoka efektywność w realizacji zadań
  • Zaangażowanie, samodzielność i rzetelność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum podstawowym

OFERUJEMY:
  • Program rekomendacji
  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play
  • Pakiet benefitów,dofinansowanie prywatnej opieki medycznej i karty MultiSport
  • Długofalową współpracę przy projektach z różnych branż

Start: ASAP
Lokalizacja: Warszawa, Poland