#11635 | 2018-07-13 Kraków, Poland

Analityk Systemowo - Businessowy

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Bankowość
  • Lokalizacja: Kraków (biuro klienta)
  • Możliwość pracy zdalnej: okazyjnie
  • Długość projektu: 6 miesięcy +
  • Rodzaj umowy: B2B
  • Stawka: do 900 pln netto/dzień
  • Start: ASAP

ZADANIA:
  • Pozyskiwanie oraz analiza wymagań biznesowych w zakresie wdrażanych rozwiązań IT
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej - biznesowej i systemowej
  • Tworzenie wymagań funkcjonalnych, poza funkcjonalnych
  • Wsparcie zewnętrznego wykonawcy w ramach prac projektowych w kwestiach wymagających informacji analitycznych
  • Ścisła współpraca z programistami, dostawcą zewnętrznym i przedstawicielami biznesu w celu zrozumienia wymagań, wypracowania rozwiązania, przeprowadzenia testów oraz wdrożeń produkcyjnych
  • Tworzenie scenariuszy testowych

WYMAGANIA:
  • Dobra, praktyczna znajomość SQL
  • Doświadczenie na stanowisku Analityka Systemowego
  • Gotowość podjęcia się opieki merytorycznej nad powierzonym zadaniem
  • Znajomość narzędzi i technik wspomagających analizę biznesową
  • Wysoka komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania kontaktów zarówno z osobami biznesowymi, jak i specjalistami IT
  • Dobra znajomość języka angielskiego

BENEFITY:
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Program rekomendacji.
  • Benefity: karta Medicover, karta Multisport

Start: ASAP
Czas trwania: 6 miesięcy +
Lokalizacja: Kraków, Poland