#11725 | 2018-08-02 Toruń, Poland

Analityk Systemowy z doświadczeniem SAP

INFORMACJE O PROJEKCIE:

Branża: Farmaceutyczna.
Lokalizacja: Praca w siedzibie klienta w Toruniu (Szosa Bydgoska 58, 87-100). Możliwość pracy zdalnej w zakresie 1-2 dzień pracy zdalnej, 3-4 dni pracy w siedzibie firmy.
Język projektu: Polski.
Współpraca typu: B2B.
Długość projektu: do grudnia 2019 roku z możliwością przedłużenia.
Start: ASAP

ZADANIA:

  • Analiza/konfiguracja i projektowanie nowych rozwiązań w obszarze systemów sprzedażowych/marketingowych, w tym SAP SD.
  • Analiza potrzeb klientów wewnętrznych w zakresie zmian w systemach informatycznych, w szczególności w systemie SAP SD.
  • Definiowanie wymagań - zbieranie, dokumentowanie i uzgadnianie wymagań klientów wewnętrznych dotyczących systemów IT.
  • Prowadzenie analiz systemowych – projektowanie funkcjonalności systemów informatycznych. Tworzenie szczegółowej specyfikacji funkcjonalnej.
  • Wsparcie w testach wewnętrznych tworzonych rozwiązań.
  • Wsparcie w rozwiązywaniu incydentów, - udział w testach odbiorczych użytkownika (testy UAT).

WYMAGANIA:

  • Oczekiwane kilkuletnie doświadczenie na stanowisku analityka/konsultanta SAP SD lub podobnym stanowisku.
  • Znajomość systemu SAP najlepiej: moduł SD i powiązania z innymi modułami MM, FI.
  • Znajomość systemów wspierających procesy sprzedażowe, marketingowe.
  • Umiejętności tworzenia specyfikacji/dokumentu wymagań/analizy (dekompozycja wymagań, przypadki użycia, scenariusze testowe).
  • Umiejętności tworzenia dokumentacji technicznej, wspierającej wytwarzanie oprogramowania, dokumentacji utrzymaniowej.
  • Umiejętności wizualizacji analizowanych zagadnień w BPMN, UML.
  • Wysoko rozwiniętej umiejętności komunikacji i umiejętności pracy w grupie.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie we współpracy z działami handlowymi firmy handlowej/produkcyjnej.
  • Udział we wdrożeniu SAP’a jako konsultant modułowy, najlepiej SAP SD.
  • Znajomość procesów sprzedażowych.
  • Znajomość programowania w języku ABAP.

OFERUJEMY:

  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna i karta MultiSport.
  • Długofalową współpracę przy projektach z różnych branż.

Lokalizacja: Toruń, Poland