Analityk biznesowo-systemowy

INFORMACJE O PROJEKCIE:

Branża: Ubezpieczeniowa.
Lokalizacja: Praca w siedzibie klienta w Warszawie (Al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa).
Język projektu: Polski
Współpraca typu: B2B
Długość projektu: do 31.12.2018 z możliwością przedłużenia.
Start: ASAP

ZADANIA:

  • Wykonywanie analizy wstępnej rozwiązania.
  • Opracowanie analizy szczegółowej.
  • Opracowanie założeń do testów i odbioru oprogramowania.
  • Opracowanie scenariuszy testowych oraz danych do testów.
  • Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania.
  • Utrzymywanie i aktualizacja repozytorium dokumentacji analitycznej systemów.
  • Utrzymanie zgodności rozwiązań ze standardami korporacyjnymi.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (informatyka lub kierunki techniczne, ekonomiczne i pokrewne).
  • Doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych IT (analiz systemowych i biznesowych), w roli analityka w projektach, koordynacji prac analitycznych w złożonym wielosystemowym środowisku - minimum 2 lata.
  • Praktyczna znajomość UML i Enterprise Architect.
  • Umiejętność planowania prac analitycznych oraz prowadzenia spotkań z udziałem interesariuszy rozwiązania.
  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych i znajomość narzędzi i metod wspierających zarządzanie wymaganiami.
  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem metodyk zwinnych (np. Scrum).
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielności, komunikatywności, otwartości.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość branży ubezpieczeniowej lub finansowej.
  • Znajomość zagadnień z inżynierii oprogramowania (obiektowość, wzorce projektowe, bazy danych, warstwy oprogramowania), znajomość standardów procesu testowania oraz standardów zarządzania projektami.
  • Samodzielność, komunikatywność, otwartość,
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne oraz umiejętności pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna i karta MultiSport.
  • Długofalową współpracę przy projektach z różnych branż.

Lokalizacja: Warszawa, Poland