Analityk/ Programista PL/SQL i IPC

INFORMACJE O PROJEKCIE:

Branża: Bankowość korporacyjna.
Lokalizacja: Praca w siedzibie klienta w Łodzi.
Język projektu: Polski
Współpraca typu: B2B
Długość projektu: do 31.12.2019.
Start: ASAP

ZADANIA:

  • Prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w zakresie rozwoju hurtowni danych oraz systemów informacyjnych.
  • Współpraca z użytkownikami końcowymi (biznesowymi) przy zbieraniu i analizie wymagań dotyczących danych umieszczonych w nowym rozwiązaniu.
  • Projektowanie zmian w systemach informatycznych opartych o technologie Oracle.
  • Projektowanie baz danych i martów raportowo-analitycznych.
  • Czynny udział w testach wewnętrznych oprogramowania.
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i funkcjonalnej systemu.
  • Wdrażanie działań dot. poprawy jakości danych w systemach oraz aplikacjach ekstraktowanych do hurtowni danych.
  • Wsparcie w opiniowaniu specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej, technicznej i administracyjnej przygotowanej przez zespół ze strony trzeciej.
  • Przygotowywanie odbiorów oprogramowania i uczestnictwo w przekazywaniu systemów do eksploatacji.
  • Testowanie rozwiązań informatycznych.

WYMAGANIA:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu, implementacji oraz wdrażaniu rozwiązań ETL w oparciu o platformę Informatica Power Center (IPC).
  • Praktyczne doświadczenie z zakresu projektowania i programowania hurtowni danych oraz systemów informacyjnych dla instytucji finansowych lub instytucji podobnych odnośnie charakteru prowadzonej działalności, wielkości, złożoności i jakości rozwiązań informatycznych.
  • Wysoka samodzielność oraz zorientowanie na cele i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, szybkie przyswajanie wiedzy, umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność diagnozowania problemów i szybkiego reagowania na nie.
  • Znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań biznesowych oraz systemowych dla systemów informatycznych.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość Oracle Apex w zakresie budowy aplikacji.
  • Znajomość zagadnień Business Intelligence (BI).
  • Znajomość środowiska QlikView.
  • Samodzielność, komunikatywność, otwartość,
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne oraz umiejętności pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna i karta MultiSport.
  • Długofalową współpracę przy projektach z różnych branż.

Start: ASAP
Lokalizacja: Warszawa, Poland