#11843 | 2018-08-21 Toruń, Poland

Analityk Systemowy

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Farmaceutyczna.
  • Lokalizacja: praca w siedzibie klienta w Toruniu (Szosa Bydgoska 58, 87-100).
  • Możliwość pracy zdalnej: w zakresie 1-2 dni w tygodniu.
  • Język projektu: polski.
  • Współpraca typu: B2B.
  • Długość projektu: do grudnia 2019 roku z możliwością przedłużenia.
  • Wynagrodzenie: do 115 pln/h netto B2B.
  • Start: październik 2018

ZADANIA:
  • Uczestnictwo w projekcie rozwoju/wdrożenia systemów wspierających procesy marketingu i sprzedaży.
  • Analiza potrzeb, projektowanie, rozwój nowych rozwiązań w obszarze marketingu i sprzedaży,
  • Definiowanie wymagań – zbieranie, dokumentowanie i uzgadnianie wymagań dotyczących systemów IT,
  • Prowadzenie analiz systemowych – projektowanie funkcjonalności systemów informatycznych. Tworzenie szczegółowej specyfikacji funkcjonalnej,
  • Wsparcie w testach wewnętrznych tworzonych rozwiązań,
  • Wsparcie w rozwiązywaniu incydentów,
  • Udział w testach odbiorczych użytkownika (testy UAT).

WYMAGANIA:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku analityka systemowego lub na podobnym stanowisku.
  • Znajomość systemów informatycznych wykorzystywanych w aptekach: KS-AOW, Abonet, Eurosoft etc.
  • Znajomość systemów informatycznych wykorzystywanych w komunikacji na linii apteka – hurtownia farmaceutyczna: KS-AOW, KS-EWD, KS-SEW, KS-Omnipharm etc.
  • Umiejętności wizualizacji analizowanych zagadnień w BPMN, UML.
  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych.
  • Ukończone studia informatyczne lub pokrewne.
  • Rozwinięte zdolności analityczne.
  • Umiejętność tworzenia specyfikacji/dokumentu wymagań / analizy (dekompozycja wymagań, przypadki użycia, scenariusze testowe).
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, wspierającej wytwarzanie oprogramowania, dokumentacji utrzymaniowej.
  • Wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji i pracy w grupie.

MILE WIDZIANE:
  • Znajomość procesów operacyjnych zachodzących w aptekach i ich realizacji w rozwiązaniach informatycznych.

OFERUJEMY:
  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna i karta MultiSport.

Lokalizacja: Toruń, Poland