#11844 | 2018-08-23 Toruń, Poland

Architekt Rozwiązań IT

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Farmaceutyczna.
  • Lokalizacja: praca w siedzibie klienta w Toruniu (Szosa Bydgoska 58, 87-100).
  • Możliwość pracy zdalnej: w zakresie 1 dzień w tygodniu.
  • Język projektu: polski.
  • Współpraca typu: B2B.
  • Długość projektu: współpraca długofalowa.
  • Start: ASAP

ZADANIA:
  • Proponowanie różnych wariantów rozwiązania dopasowanych do wymagań klienta,
  • Wytwarzanie architektury rozwiązania i prowadzenie nadzoru architektonicznego w projektach,
  • Łączenie obszaru technicznego z biznesowym w ramach projektu,
  • Współpraca z architektem IT w wypracowywaniu pryncypiów i standardów architektonicznych,
  • Współpraca z analitykami biznesowymi i pomoc w definiowaniu wymagań niefunkcjonalnych,
  • Udział w wycenie zadań, etapów prac i całych projektów.

WYMAGANIA:
  • Minimum 5 lat profesjonalnego doświadczenia w IT i 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość technologii webowych, bazodanowych i integracyjnych,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem rozwiązań,
  • Znajomość wzorców architektonicznych,
  • Doświadczenie w pracy w projektach prowadzonych metodykami zwinnymi,
  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect.

OFERUJEMY:
  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna i karta MultiSport.

Lokalizacja: Toruń, Poland