Specjalista PowerShell/Active Directory

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Ubezpieczeniowa.
  • Typ projektu: Rozwój narzędzi administracyjnych windows, wirtualizacja.
  • Lokalizacja: praca w siedzibie klienta w Warszawie
  • Wynagrodzenie: do 130 zł netto + vat/h (bez płatnych urlopów oraz w zależności o.d doświadczenia).
  • Współpraca typu: B2B
  • Długość projektu: do 09.2021.
  • Start: 09-10.2018.

ROLA W PROJEKCIE:
Zakres obowiązków może być podzielony na dwie osoby.
Specjalista PowerShell

  • Stworzenie i utrzymanie kilku narzędzi wspierających m.in:
  • Zbieranie i przechowywanie kluczy BitLocker.
  • GUI do odczytu kluczy.
  • Monitoring dostępu do kluczy.
  • Kontrola kluczy szyfrujacych dyski oraz wymuszanie na żądanie synchronizacji kluczy.
  • Weryfikacja przyrostowa w AD oraz w narzędziu do badania zgodności kluczy.
  • Stosowna dokumentacja do powyższych projektów.

Specjalista od wirtualizacji i obrazów instalacyjnych.

  • Przygotowanie obrazu opartego na obecnym narzędzu.
  • Utrzymanie obecnego sekwensera MDT.
  • Cykliczna (6-mcy) aktualizacja narzędzia Migrator o obrazy z OS.
  • Liczne testy działania w/w pozycji.
  • Testy integracji z SCCM.

WYMAGANIA:
  • 2 letnie doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych skryptów w PowerShell i/lub 3 letnie doświadczenie w towrzeniu obrazów OS (Win7 i Win10)
  • Na pierwszym stanowsiku: Znajomość Powershell, MS/SQL, Windows.
  • Ma drugim: OS (win7, win10), SCCM (szczegółnie MDT), znajomość języków skryptowych (PS, VB) w dziedziznie tworzenia obrazów.
  • Dobra znajomość AD.

MILE WIDZIANE:

OFERUJEMY:
  • Długofalową współpracę przy projektach z różnych branż,
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play,
  • Benefity: karta Medicover, karta Multisport.

Start: ASAP
Czas trwania: 3 lata
Lokalizacja: Warszawa, Poland