SCRUM MASTER

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Finansowa
  • Typ projektu: Programowanie / utrzymanie
  • Szczegóły: Rozwój kluczowej platformy
  • Lokalizacja: Praca w siedzibie klienta
  • Podróże służbowe: Brak
  • Możliwość pracy zdalnej: Nie
  • Język projektu: Polski / angielski (dobra znajomość)
  • Zespół złożony z polskich programistów
  • Wynagrodzenie: do 100 zł netto + vat / h
  • Współpraca typu: B2B
  • Długość projektu: Długoterminowy
  • Start: ASAP

ZADANIA:
  • Uczestnictwo w projektach bankowych
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad scruma przez zespoły
  • Wsparcie i motywowanie członków zespołów w realizacji zadań zgodnie z wymogami projektowymi, oraz usuwanie pojawiających się przeszkód
  • Organizacja i prowadzenie spotkań scrumowych
  • Współpraca z Zespołem Scrum Masterów
  • Praca przy transformacji Agile

WYMAGANIA:
  • 2 lata doświadczenia w roli Scrum Mastera
  • Doświadczenie w projektach transformacji w dużych organizacjach
  • Umiejętność współpracy z osobami na różnych szczeblach organizacyjnych jako propagator Agile
  • Umiejętności komunikacyjne i empatia w rozwiązaniu problemów
  • Szeroka wiedza z zakresu metodyk zwinnych (znajomość literatury fachowej)
  • Chęć rozwoju w kierunku Agile Coach
  • Znajomość technik zarządzania zasobami, tworzenia harmonogramów, zarządzania ryzykiem, zarządzania zmianą
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze IT w zakresie programowania, analizy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:
  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play
  • Pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna i karta MultiSport
  • Długofalową współpracę przy projektach z różnych branż

Lokalizacja: Warszawa, Poland
Wymagania: Przynajmniej 5 lata doświadczenia zawodowego w IT.