Analityk systemowy

INFORMACJE O PROJEKCIE:

Branża: Bankowość korporacyjna.
Lokalizacja: Praca w siedzibie klienta w Warszawie.
Język projektu: Polski.
Współpraca typu: B2B.
Długość projektu: na okres od 01.01.2019 – 30.09.2019 z możliwością przedłużenia.
Start: ASAP

ZADANIA:
  • Opracowanie listy interfejsów (dzienny, miesięczny, interfejs Zobowiązań, KIP, HD, migawka).
  • Specyfikacja kont, segmentów / lub / specyfikacja zdarzeń.
  • Wypracowanie algorytmów księgowych (przypis, inkaso, itp.).
  • Analiza wpływu na interfejsy do PERS i HD.
  • Raporty i zestawienia na zamknięcie dnia / miesiąca.
  • Migawka w systemie Gurik 1.5.
  • Definicja struktur interfejsów (SIWY).
  • Metoda korekty danych (ewentualne powołanie interfejsu korekcyjnego).
  • Określenie zakresu danych do migracji do G15 i ew. czyszczenia.

WYMAGANIA:
  • Kompetencje analityczne.
  • Znajomość relacyjnych baz danych i SQL.
  • Chęć rozwijania swojej wiedzy i współpracy z zespołem.

MILE WIDZIANE:
  • Znajomość zagadnień ubezpieczeniowych i finansowych.
  • Znajomość narzędzi do prowadzenia dokumentacji analitycznej – Enterprise Architect.
  • Znajomość metodyk Agile.

OFERUJEMY:
  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna i karta MultiSport.
  • Długofalową współpracę przy projektach z

Lokalizacja: Warszawa, Poland