#12430 | 2018-10-30 Gdynia, Poland

Software Releasing Support

INFORMACJA O PROJEKCIE:
  • Branża: Finanse/Bankowość
  • Lokalizacja: Gdynia
  • Podroże służbowe: sporadycznie
  • Język projektu: angielski, polski
  • Stawka: 88 – 98 PLN/H + VAT
  • Długość projektu: 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Forma współpracy: umowa B2B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Administracja i utrzymanie systemu T24 na środowiskach przedprodukcyjnych (SIT i UAT).
  • Ocena i instalacja zmian w środowisku T24.
  • Wsparcie L1 i L2 dla testerów wewnętrznych.
  • Inne zadania wynikacjace z procesu release.

WYMAGANIA:
  • Znajomość specyfiki systemów bankowych.
  • Znajomość UNIX i specyfiki baz nierelacyjnych (post-relacyjnych).
  • Znajomość narzędzi wspierających proces release.
  • Mile widziana znajomość T24.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość uniVerse albo jBase.
  • Wykształcenie informatyczne
  • Angielski na poziomie minimum B2.

OFERUJEMY:
  • Skandynawska kultura pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Benefity: karta Medicover, karta Multisport.
  • Program rekomendacji.

Start: ASAP
Czas trwania: 12 misięcy z możliwością przedłużenia
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Wymagania: Przynajmniej 5 lata doświadczenia zawodowego w IT.

Jestem zainteresowany/a tym projektem!

Przeciągnij pliki aby móc je załączyć
Nic nie zostało załączone.
Przekazywanie: "{{uploadingFile.name}}" Załączono: "{{candidate.fileName}}"
Błąd przetwarzania "{{uploadErrFile.name}}". Dozwolone są następujące typy plików: ".pdf, .doc, .docx". Dostosuj swój plik i spróbuj ponownie. Plik musi być mniejszy niż {{uploadErrFile.$errorParam}}
Wybierz dokument
Popraw dane w tych polach, a następnie spróbuj przesłać ponownie

Formularz został wysłany.

Ważne: Jeśli uznamy, że jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko, postaramy się z tobą jak najszybciej skontaktować. Twoje dane i CV nie zostaną przekazane klientowi bez twojej zgody.

Jeżeli masz pytania związane z tym projektem, skontaktuj się z nami:

Taisia Vyshnevska
Junior Resource Consultant

Telefon+48 515 337 787