Programista Java - Fullstack

INFORMACJE O PROJEKCIE:
Branża: Bankowość korporacyjna.
Lokalizacja: Praca w siedzibie klienta w Warszawie.
Język projektu: Polski
Współpraca typu: B2B
Długość projektu: 12 miesięcy z możliwością przedłużenia.
Start: ASAP

ZADANIA:
  • Rozwój systemu korporacyjnej bankowości internetowej mBank CompanyNet.
  • Udział w projektach dostosowywania systemu do wymogów dyrektyw UE (split payment, psd2), oraz innych projektach rozwojowych.
  • Praca zgodnie z metodyką Scrum.
  • Wykonywanie code review, pisanie testów jednostkowych, dokumentowanie.

WYMAGANIA:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w realizacji projektów Java/JEE.
  • Praktycznej znajomości: Spring, EJB, JSP, SOAP/REST.
  • Znajomość technologii webowych: HTML 5, CSS3, JavaScript, jQuery, Angular 4.
  • Podstawowej znajomości serwerów aplikacyjnych w środowisku javowym (JBossEAP/WildFly).
  • Doświadczenia w pracy z relacyjnymi bazami danych SQL (np. Oracle).
  • Znajomości systemu kontroli wersji Git (Gitlab/BitBucket).
  • Doświadczenie w używaniu Ant, Maven, Gradle, NodeJS.
  • Otwarty, analityczny umysł i twórcze podejście do problemów.
  • Dbałość o wysoką jakość tworzonych rozwiązań.

MILE WIDZIANE:
  • Praktycznej znajomości: Spring, Hibernate, Struts, EJB, JPA, JavaScript
  • Doświadczenie w automatyzacji testów.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu testów wydajnościowych aplikacji webowych/WS/REST (HP LoadRunner, JMeter, LoadUI).
  • Doświadczenie w pracy zespołowej w scrum/agile.

OFERUJEMY:
  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna i karta MultiSport.
  • Długofalową współpracę przy projektach z różnych branż.

Lokalizacja: Warszawa, Poland

Jestem zainteresowany/a tym projektem!

Przeciągnij pliki aby móc je załączyć
Nic nie zostało załączone.
Przekazywanie: "{{uploadingFile.name}}" Załączono: "{{candidate.fileName}}"
Błąd przetwarzania "{{uploadErrFile.name}}". Dozwolone są następujące typy plików: ".pdf, .doc, .docx". Dostosuj swój plik i spróbuj ponownie. Plik musi być mniejszy niż {{uploadErrFile.$errorParam}}
Wybierz dokument
Popraw dane w tych polach, a następnie spróbuj przesłać ponownie

Formularz został wysłany.

Ważne: Jeśli uznamy, że jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko, postaramy się z tobą jak najszybciej skontaktować. Twoje dane i CV nie zostaną przekazane klientowi bez twojej zgody.

Jeżeli masz pytania związane z tym projektem, skontaktuj się z nami:

Michalina Derus
Junior Resource Consultant

Telefon+48 780 152 276