Senior Manual Tester

INFORMACJE O PROJEKCIE:

  • Branża: Finansowa
  • Typ projektu: Testowanie oprogramowania
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Możliwość pracy zdalnej: Nie.
  • Język projektu: polski / angielski (swobodna komunikacja).
  • Długość projektu: 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Start: ASAP.

OBOWIĄZKI:
  • Przygotowywanie dokumentów testowych w tym scenariuszy testowych i danych testowych
  • Wykonanie testów aplikacji webowych, web serviceów oraz usług REST
  • Testy aplikacji w oparciu o specyfikację wymagań, umiejętność współpracy z analitykami, programistami w ramach procesu poprawy błędów, umiejętność precyzyjnego opisu zidentyfikowanych błędów
  • Zarządzanie statusem przeprowadzonych testów w powierzonym sobie obszarze
  • Współpraca z klientem w języku angielskim

WYMAGANIA:
  • Minimum 3- letnie doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych
  • Umiejętność myślenia analitycznego
  • Dobra znajomosć SQL
  • Znajomość zagadnień związanych z jakością oprogramowania oraz testami funkcjonalnymi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość narzędzi do zarządzania zmianą (np. Bugzilla, JIRA)

MILE WIDZIANE:
  • Doświadczenie w testach autmatyzujących

OFERUJEMY:
  • Stabilną współpracę z międzynarodową firmą.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Benefity: dofinansowanie opieki medycznej, karta Multisport.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Wysokiej klasy sprzęt IT: monitory, słuchawki, szybkie łącza i WiFi (bez limitów).
  • Udogodnienia dla rowerzystów, miejsca parkingowe (rowery) oraz prysznice.
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.
  • Program rekomendacji.
  • Strefy relaksu w biurze.
  • Pakiet relokacyjny oraz program rekomendacji.

Lokalizacja: Warszawa, Poland