Administrator Hurtowni Danych

INFORMACJE O PROJEKCIE:
Branża: Ubezpieczeniowa
Lokalizacja: Praca w siedzibie klienta w Warszawie, Śródmieście
Język projektu: Polski
Współpraca typu: B2B
Wynagrodzenie: w zależności od doświadczenia 80 - 110 zł/H netto + VAT
Długość projektu: Pierwszy kontrakt do 31.05.2019 (ok. 66 MD) z możliwością przedłużenia
Start: ASAP

ZADANIA:
  • Projektowanie/modelowanie kompleksowych rozwiązań z zakresu Hurtowni Danych i Business Intelligence w technologii SAS.
  • Projektowanie i programowanie procesów ETL w Hurtowni Danych.
  • Monitorowanie jakości oprogramowania poprzez wykonanie Code Review.
  • Zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania poprzez nadzór nad testami developerskimi i dokumentacją powykonawczą.
  • Wsparcie w zakresie wykonywania testów aplikacji oraz prac analitycznych w ramach zespołu SCRUM (Agile).
  • Przygotowanie standardów tworzenia oprogramowania dla deweloperów obszaru HD.

WYMAGANIA:
  • Programowanie: SQL, SAS 4/GL, SAS Macro Lng,
  • Znajomość narzędzi: SAS Management Console, SAS DI Studio,
  • Administracja SAS SPDS (w szczególności operacje na klastrach),
  • Metadane SAS (migracja, imprt/eksport). Operowanie na metadanych SAS z poziomu kodu 4/GL,
  • Zarządzanie uprawnieniami w metadanych SAS,
  • Zarządzanie uprawnieniami w SAS SPDS,
  • Linux programowanie skrypty Shell (min. na poziomie podstawowym),
  • Znajomość tematyki sieci LAN (otwieranie ruchu na portach).

OFERUJEMY:
  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna i karta MultiSport.
  • Długofalową współpracę przy projektach z rożnych branż.

Start: ASAP
Czas trwania: 31.05.2019 (ok. 66 MD)
Lokalizacja: Warszawa, Poland