Administrator SharePoint

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Energetyczna.
  • Typ projektu: Administracja środowisk SharePoint 2010 oraz SharePoint 2013, Migracja na .
  • Lokalizacja: Warszawa.
  • Długość projektu: 12 miesięcy + przedłużenie.
  • Kontrakt B2B.
  • Start: ASAP.

ZADANIA:
  • Administracja środowisk SharePoint 2010 oraz SharePoint 2013 a docelowo po migracji 2016 i 2019.
  • Utrzymanie oraz rozwój przypisanych usług IT według określonych w SLA parametrów.
  • Wykonywanie aktualizacji oraz monitorowanie i optymalizacja działania środowisk SharePoint.
  • Wsparcie procesu migracji i upgrade SharePoint 2010 i 2013 do wersji SharePoint 2016/2019
  • Planowanie rozwoju architektury Sharepoint pod nowe usługi wraz ze stosowną dokumentacją.
  • Rozwój i wdrażanie skryptów PowerShell oraz narzędzi do monitoringu (SCOM) i automatyzacji zadań administracyjnych.
  • Utrzymywanie aktualnej dokumentacji konfiguracji serwerów i aplikacji.

WYMAGANIA:
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w administracji dużymi farmami MS SharePoint 2010/2013/2016.
  • Mile widziane doświadczenie z MS SharePoint 2019.
  • Dobra znajomość MS Project Server oraz MS SQL i PowerShell.
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych: Windows Server 2012/2016
  • Techniczna wiedza w zakresie IIS.

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:
  • Znajomość konfiguracji DMS na dedykowanej farmie SharePoint 2013
  • Znajomość konektora ERP-Link Suite for SharePoint & SAP
  • znajomość narzędzi SCOM, Nagios, DocAve, Metalogix, SPDocKit, SysKit Insights
  • znajomość technologii/protokołów: DNS, TCP/IP, Kerberos, SSL , DHCP, GPO
  • znajomość ASP.net
  • posiadanie certyfikatu Microsoft Certified Solutions Expert (MCSE), Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA)
  • znajomość produktów do tworzenia przepływów pracy, np. WebCon, K2
  • znajomość metodyki SCRUM, ITIL

OFERUJEMY:
  • Kontrakt B2B - długotrwała współpraca.
  • Możliwość rozwoju kompetencji SharePoint.
  • Dofinansowanie pakietu opieki medycznej oraz karty Multisport.

Lokalizacja: Warszawa, Poland