Tester narzędzi scrum

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Ubezpieczeniowa
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Współpraca typu: B2B
  • Język projektu: Polski

OPIS STANOWISKA:

Praca w formule scrum we współpracy z kierownikami projektu, pmo, analitykami systemowym, architektami oraz właścicielami produktów ze strony PZU w siedzibie PZU.

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Planowanie testów, szacowanie pracochłonności ich wykonania
  • Przygotowywanie danych testowych
  • Wykonywanie testów systemowych i integracyjnych aplikacji
  • Raportowanie wyników testów i jakości oprogramowania
  • Utrzymywanie repozytorium dokumentacji i artefaktów testowych w narzędziach JIRA i Wiki
  • Współpracę z członkami zespołów wytwórczych
  • Testowanie narzędzi SCRUM – WIKI, JIRA
  • Współpraca z analitykami i Project Managerami IT
  • Weryfikacja rozwiązań funkcjonalnych narzędzi do testowania oraz usprawnienie ich działania

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: informatyka lub pokrewne
  • Znajomość procesu testowania oprogramowania - także w środowiskach integracyjnych
  • Bardzo dobra znajomość narzędzia JIRA oraz Confluence
  • Doświadczenia w testowaniu aplikacji co najmniej 1 rok
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z metodykami zwinnymi (agile, scrum)
  • Praktyczna znajomość narzędzi do zarządzania testami oraz zgłoszeniami błędów

MILE WIDZIANE:
  • Znajomość branży ubezpieczeniowej,
  • Dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne, kreatywność oraz umiejętności pracy w zespole,
  • Doświadczenie w pracy z zespołami stosującymi metodyki zwinne.

OFERUJEMY:
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Benefity: karta Medicover, karta Multisport.

Start: ASAP
Czas trwania: 1 year +
Lokalizacja: Warszawa, Poland