#13579 | 2019-04-11 Toruń, Poland

Analityk Biznesowy / Specjalista CRM

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Farmaceutyczno-Medyczna
  • Lokalizacja: Toruń
  • Możliwość pracy zdalnej: 1 dzień w tygodniu
  • Długość projektu: do 06.2020r.
  • Typ umowy: B2B
  • Start: ASAP

OBOWIĄZKI:
  • Uczestnictwo w projekcie wdrożenia oraz rozwoju systemu Microsoft Dynamics CRM.
  • Pozyskiwanie wymagań biznesowych - zbieranie, dokumentowanie i uzgadnianie wymagań klientów wewnętrznych.
  • Modelowanie procesów biznesowych w notacji BPMN.
  • Modelowanie ekranów.
  • Udział w definiowaniu wizji i w wypracowywaniu szczegółowych koncepcji dotyczących systemu Microsoft Dynamics CRM oraz ich dokumentowanie.
  • Współpracę z zewnętrznymi dostawcami.
  • Poszukiwanie rozwiązań optymalizujących procesy biznesowe.
  • Udzielanie wsparcia merytorycznego wszędzie tam, gdzie jest ono potrzebne – od modelowania procesów po budowanie ekranów czy testowania UAT.
  • Realizowanie zadań w zespole zwinnym z elementami metodyki SCRUM.

WYMAGANIA:
  • Znajomość i rozumienie procesów CRM.
  • Doświadczenie w pracy z systemami typu CRM poparte realizacją projektów wdrożeniowych/rozwojowych.
  • Umiejętność optymalizacji i poszukiwania nowych rozwiązań.
  • Umiejętności realizacji analizy biznesowej.
  • Umiejętność tworzenia specyfikacji/dokumentu wymagań/analizy (dekompozycja wymagań, przypadki użycia, scenariusze testowe).
  • Umiejętność wizualizacji analizowanych zagadnień w UML, BPMN.
  • Umiejętność wykorzystania systemów UX do modelowania ekranów.
  • Znajomość Adonis lub Enterprise Architect.
  • Znajomość narzędzi wykorzystywanych w inżynierii pozyskiwania wymagań biznesowych.
  • Umiejętność pracy w ramach zespołu projektowego.
  • Doświadczenie we współpracy z Klientem.
  • Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy i adaptacji do środowiska.

Do CV proszę dołączyć informacje:
  • Opis projektów (rola, odpowiedzialność, zakres prac, efekt końcowy).

OFERUJEMY:
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Benefity: dofinansowanie opieki medycznej, karta Multisport.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.
  • Program rekomendacji.

Lokalizacja: Toruń, Poland

Jestem zainteresowany/a tym projektem!

Przeciągnij pliki aby móc je załączyć
Nic nie zostało załączone.
Przekazywanie: "{{uploadingFile.name}}" Załączono: "{{candidate.fileName}}"
Błąd przetwarzania "{{uploadErrFile.name}}". Dozwolone są następujące typy plików: ".pdf, .doc, .docx". Dostosuj swój plik i spróbuj ponownie. Plik musi być mniejszy niż {{uploadErrFile.$errorParam}}
Wybierz dokument
Popraw dane w tych polach, a następnie spróbuj przesłać ponownie

Formularz został wysłany.

Ważne: Jeśli uznamy, że jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko, postaramy się z tobą jak najszybciej skontaktować. Twoje dane i CV nie zostaną przekazane klientowi bez twojej zgody.

Jeżeli masz pytania związane z tym projektem, skontaktuj się z nami:

Aneta Franczak
Junior Resource Consultant

Telefon+48 506 164 534