#13876 | 2019-05-22 Toruń, Poland

Analityk Systemowy IT

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Farmaceutyczno-Medyczna.
  • Lokalizacja: Toruń.
  • Możliwość pracy zdalnej: 1-2 dni w tygodniu po okresie wdrożenia.
  • Długość projektu: 12 miesięcy z możliwością przedłużenia.
  • Typ umowy: B2B.
  • Start: ASAP.

OBOWIĄZKI:
  • Analiza potrzeb i projektowanie nowych rozwiązań w systemach logistycznych.
  • Analiza i projektowanie zmian w integracjach między systemami WMS i ERP.
  • Wsparcie w pozyskaniu wymagań.
  • Zbieranie, dokumentowanie i uzgadnianie wymagań klientów wewnętrznych dotyczących systemów i usług IT.
  • Prowadzenie analiz systemowych w celu tworzenia i rozbudowy funkcjonalności systemów informatycznych, tworzenie szczegółowej specyfikacji wymagań.
  • Udział w definiowaniu wizji i w wypracowywaniu szczegółowych koncepcji dotyczących przyszłych systemów oraz ich dokumentowanie.
  • Wsparcie w testach wewnętrznych tworzonych rozwiązań.
  • Wsparcie w rozwiązywaniu incydentów - udział w testach odbiorczych użytkownika (testy UAT).
  • Realizowanie zadań w zespole zwinnym z elementami metodyki SCRUM.

WYMAGANIA:
  • Znajomość i rozumienie procesów logistyki magazynowej w branży farmaceutycznej lub FMCG.
  • Znajomość logiki budowy magazynu oraz funkcjonowania gospodarki magazynowej.
  • Umiejętność optymalizacji i poszukiwania nowych rozwiązań w łańcuchu dostaw.
  • Umiejętności analityczne (biznesowe, systemowe).
  • Umiejętność tworzenia specyfikacji/dokumentu wymagań/analizy (dekompozycja wymagań, przypadki użycia, scenariusze testowe).
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, wspierającej wytwarzanie oprogramowania, dokumentacji utrzymaniowej.
  • Umiejętność wizualizacji analizowanych zagadnień w UML, BPMN.
  • Umiejętność pracy w ramach zespołu projektowego.
  • Doświadczenie we współpracy z Klientem.
  • Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy i adaptacji do środowiska.
Doświadczenie w obszarach:
  • tworzenie zamówienia,
  • kompletacja towaru,
  • planowanie dystrybucji,
  • realizacja dostawy,
  • konfiguracji magazynu,
  • dokumenty dostawy, faktury,
  • dokumenty magazynowe (wydania, przyjęcia),
  • wydruki i generatory PDF.
  • Znajomość narzędzi i technologii: Qguar TMS lub inny TMS - system klasy WMS.

MILE WIDZIANE:
  • Znajomość zasad GDP/DPD (Dobre Praktyki Dystrybucyjne).
  • Doświadczenie w pracy z przemysłowymi terminalami mobilnymi/radiowymi - doświadczenie w prototypowaniu.
  • Znajomość ITIL.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość: SAP MM, znajomość relacyjnych baz danych, znajomość zagadnień programowania.

OFERUJEMY:
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Benefity: dofinansowanie opieki medycznej, karta Multisport.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.
  • Program rekomendacji.

Lokalizacja: Toruń, Poland