Analityk Systemowy

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Farmaceutyczno-Medyczna.
  • Lokalizacja: Warszawa; 2 - 4 dni w miesiącu praca w centrali firmy w Toruniu.
  • Długość projektu: 12 miesięcy z możliwością przedłużenia.
  • Typ umowy: B2B.
  • Start: ASAP.

OBOWIĄZKI:
  • Analiza potrzeb, projektowanie, rozwój nowych rozwiązań w obszarze marketingu i sprzedaży.
  • Definiowanie wymagań – zbieranie, dokumentowanie i uzgadnianie wymagań dotyczących systemów IT.
  • Prowadzenie analiz systemowych – projektowanie funkcjonalności systemów informatycznych oraz tworzenie szczegółowej specyfikacji funkcjonalnej.
  • Wsparcie w testach wewnętrznych tworzonych rozwiązań.
  • Wsparcie w rozwiązywaniu incydentów.
  • Udział w testach odbiorczych użytkownika (testy UAT).

WYMAGANIA:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku analityka systemowego lub podobnym stanowisku.
  • Znajomość systemów informatycznych wykorzystywanych w aptekach: KS-AOW, Infofarm, Eurosoft, Malicki.
  • Znajomość systemów informatycznych wykorzystywanych w komunikacji na linii apteka – hurtownia farmaceutyczna: KS-AOW, KS-EWD, KS-SEW, KS-Omnipharm etc.
  • Umiejętności wizualizacji analizowanych zagadnień w BPMN, UML.
  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych.
  • Ukończonych studiów informatycznych lub pokrewnych.
  • Rozwiniętych zdolności analitycznych.
  • Umiejętność tworzenia specyfikacji/dokumentu wymagań/analizy (dekompozycja wymagań, przypadki użycia, scenariusze testowe).
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, wspierającej wytwarzanie oprogramowania, dokumentacji utrzymaniowej.
  • Wysoko rozwiniętej umiejętności komunikacji i umiejętności pracy w grupie.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy.
OFERUJEMY:
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Benefity: dofinansowanie opieki medycznej, karta Multisport.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.
  • Program rekomendacji.

Lokalizacja: Warszawa, Poland

Jestem zainteresowany/a tym projektem!

Przeciągnij pliki aby móc je załączyć
Nic nie zostało załączone.
Przekazywanie: "{{uploadingFile.name}}" Załączono: "{{candidate.fileName}}"
Błąd przetwarzania "{{uploadErrFile.name}}". Dozwolone są następujące typy plików: ".pdf, .doc, .docx". Dostosuj swój plik i spróbuj ponownie. Plik musi być mniejszy niż {{uploadErrFile.$errorParam}}
Wybierz dokument
Popraw dane w tych polach, a następnie spróbuj przesłać ponownie

Formularz został wysłany.

Ważne: Jeśli uznamy, że jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko, postaramy się z tobą jak najszybciej skontaktować. Twoje dane i CV nie zostaną przekazane klientowi bez twojej zgody.

Jeżeli masz pytania związane z tym projektem, skontaktuj się z nami:

Kinga Mijas
Senior Resource Consultant

Telefon+48 798 576 046