Analityk

INFORMACJE O PROJEKCIE:

Branża: Ubezpieczenia.
Lokalizacja: Praca w siedzibie klienta w Warszawie.
Współpraca typu: B2B (80-110zł/h netto+VAT).
Start: ASAP.

ZADANIA:
  • Inwentaryzację narzędzi wspierających aktualne procesy biznesowe wraz z analizą wykorzystywanych funkcjonalności,
  • Analizę potrzeb biznesowych oraz ich dekompozycję, do poziomu szczegółowej analizy zmian w rozproszonym środowisku systemów informatycznych,
  • Współudział w opracowaniu technologicznej koncepcji rozwiązania,
  • Przygotowanie dokumentacji analitycznej,
  • Odbiór i ocenę produktów dostarczanych przez dostawców zewnętrznych,
  • Opracowanie założeń do testów i odbioru oprogramowania,
  • Wsparcie w testach, wdrożeniu i stabilizacji,
  • Udział w innowacyjnych projektach.

WYMAGANIA:
  • Praktycznej znajomości UML, narzędzi typu CASE (mile widziany: Enterprise Architect) oraz narzędzi i metod wspierających zarządzanie wymaganiami,
  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: informatyka lub pokrewne,
  • Znajomości notacji BPMN, doświadczenia w projektach z zakresu automatyzacji procesów biznesowych,
  • Praktycznej znajomości systemów klasy BPM i ECM,
  • Znajomości metod AGILE i Waterfall,
  • Min. 3 letniego doświadczenia w prowadzeniu prac analitycznych IT (obszar analiz biznesowych i systemowych),
  • Wysokiej komunikatywności i ukierunkowania na zrozumienie i zaspokojenie potrzeb biznesowych klienta wewnętrznego,
  • Kreatywności, zaangażowania i proaktywności w działaniu,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Mile widziane doświadczenie w wytwarzaniu lub rozwoju rozwiązań opartych o platformę Camunda bądź podobną.

OFERUJEMY:
  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna i karta MultiSport.
  • Długofalową współpracę przy projektach z różnych branż.

Lokalizacja: Warszawa, Poland