Architekt Systemów Informatycznych

INFORMACJE O PROJEKCIE:

  • Branża: Ubezpieczeniowa.
  • Lokalizacja: Warszawa.
  • Współpraca typu: B2B.
  • Czas trwania: 06.2019 - 03.2020 (z możliwością przedłużenia).

ZADANIA:

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Projektowanie architektury systemów,
  • Implementację oraz rozwój procesów biznesowych,
  • Zarządzanie kodem aplikacji oraz jego jakością,
  • Wsparcie przy rozwiązywaniu problemów technicznych,
  • Udział w innowacyjnych projektach,
  • Odbiór i ocenę produktów dostarczanych przez dostawców zewnętrznych,
  • Współpraca w opracowywaniu nowych rozwiązań i obieraniu kierunków rozwojowych.

WYMAGANIA:

  • Minimum 5-cio letniego doświadczenia w projektowaniu i programowaniu systemów IT,
  • Znajomości notacji BPMN, doświadczenia w projektach z zakresu automatyzacji procesów biznesowych i obiegu dokumentów,
  • Praktycznej znajomości systemów klasy BPM i ECM,
  • Biegłej znajomości UML, wzorców projektowych i metodyk inżynierii oprogramowania,
  • Biegłej znajomości JEE, SQL,
  • Znajomości metod AGILE i Waterfall
  • Wysokiej komunikatywności i ukierunkowania na zrozumienie i zaspokojenie potrzeb biznesowych klienta wewnętrznego,
  • Kreatywności, zaangażowania i proaktywności w działaniu
  • Doświadczenia w pracy w środowisku UNIX (mile widziany AIX),
  • Doświadczenia w pracy w środowisku Windows Server,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Mile widziane doświadczenie w wytwarzaniu lub rozwoju rozwiązań opartych o platformę Camunda bądź podobną.

OFERUJEMY:

  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna i karta MultiSport.

Start: ASAP
Czas trwania: 06.2019 - 03.2020
Lokalizacja: Warszawa, Poland