Senior Full-Stack .NET Developer - 40% Front-End

Do departamentu Aplikacji Ogólnoorganizacyjnych poszukuję doświadczonego .Net developera, który dołączy do zespołu zajmującego się aplikacjami intranetowymi (m.in. aplikacje dla pracowników, działów zakupów, compliance)

ZADANIA:

  • Utrzymanie systemów wspierających działanie Banku (min. systemy HR, systemy dla Ryzyka i Compliance), w tym systemów napisanych w technologiach ASP.NET

WYMAGANIA:

  • Znajomość programowania w .NET w stopniu zaawansowanym;
  • Unit testy;
  • Znajomość metodyk projektowania systemów;
  • Doświadczenie w realizacji i utrzymaniu produktów informatycznych w technologiach: C#, .NET, ASP.NET WebForms, MVC, WCF, SQL, SQL Server Integration Services, HTML, JavaScript, CSS;
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów użytkowników;
  • Znajomość narzędzi: IIS, MSSQL, Visual Studio, Git, JIRA, TeamCity.

OFERUJEMY:

  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna i karta MultiSport.

Start: 01.08.2019
Czas trwania: 1 rok z możliwością przedłużenia
Lokalizacja: Warszawa, Poland
Wymagania: Przynajmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w IT.