Starszy Programista .NET (Fullstack)

Do departamentu Aplikacji Ogólnoorganizacyjnych poszukujemy doświadczonego .Net developera, który dołączy do zespołu zajmującego się aplikacjami intranetowymi (m.in. aplikacje dla pracowników, działów zakupów, compliance). Codzienne zadania to zazwyczaj 40% front/60% backend. Ważna jest bardzo dobra znajomość SQL.

ZADANIA:
  • Utrzymanie systemów wspierających działanie Banku (min. systemy HR, systemy dla Ryzyka i Compliance), w tym systemów napisanych w technologiach ASP.NET

WYMAGANIA:
  • Znajomość programowania w .NET w stopniu zaawansowanym;
  • Unit testy;
  • Znajomość metodyk projektowania systemów;
  • Doświadczenie w realizacji i utrzymaniu produktów informatycznych w technologiach: C#, .NET, ASP.NET WebForms, MVC, WCF, SQL, SQL Server Integration Services, HTML, JavaScript, CSS;
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów użytkowników;
  • Znajomość narzędzi: IIS, MSSQL, Visual Studio, Git, JIRA, TeamCity;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej.

OFERUJEMY:
  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna i karta MultiSport.

Start: ASAP
Czas trwania: 1 rok z możliwością przedłużenia
Lokalizacja: Warszawa, Poland
Wymagania: Przynajmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w IT.

Jestem zainteresowany/a tym projektem!

Przeciągnij pliki aby móc je załączyć
Nic nie zostało załączone.
Przekazywanie: "{{uploadingFile.name}}" Załączono: "{{candidate.fileName}}"
Błąd przetwarzania "{{uploadErrFile.name}}". Dozwolone są następujące typy plików: ".pdf, .doc, .docx". Dostosuj swój plik i spróbuj ponownie. Plik musi być mniejszy niż {{uploadErrFile.$errorParam}}
Wybierz dokument
Popraw dane w tych polach, a następnie spróbuj przesłać ponownie

Formularz został wysłany.

Ważne: Jeśli uznamy, że jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko, postaramy się z tobą jak najszybciej skontaktować. Twoje dane i CV nie zostaną przekazane klientowi bez twojej zgody.

Jeżeli masz pytania związane z tym projektem, skontaktuj się z nami:

Konrad Smuga
Resource Specialist

Telefon kom.+48 515496703