Rolą developer testów / automatyzacji testów technicznych

OBOWIĄZKI:

  • Projektowanie i tworzenie narzędzi/procesów wspierających automatyzację testów,
  • Wsparcie w instalację i konfiguracji narzędzi do automatyzacji testów,
  • Projektowanie, tworzenie, przeprowadzanie i utrzymanie testów automatycznych oprogramowania,
  • Zarządzanie, tworzenie i utrzymanie skryptów w formie automatyzacji,
  • Analiza biznesowa z klientem oraz wybór scenariuszy do testów regresji,
  • Weryfikację jakości skryptów automatycznych (Review) i dokumentacji testowej dostarczonej przez inne osoby z zespołu,
  • Utrzymanie repozytorium dokumentacji testowej i artefaktów testowych,
  • Monitoring i optymalizację procesu automatyzacji testów,
  • Tworzenie i zarządzanie środowiskami do testów automatycznych,
  • Przygotowywanie danych testowych, tworzenie zaślepek, mock'ów,
  • Współpracę z developerami, innymi osobami zajmującymi się automatyzacją testów oraz klientem biznesowym.

WYMAGANIA:

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w obszarze testowania i automatyzacji testów
  • Znajomość wybranych języków programowania: JAVA lub C#, HTML, JavaScript, TypeScript, Angular2/4
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • Znajomość wybranych narzędzi (Selenium, Protraktor, Jenkins, TeamCity, SoapUI, Środowiska IDE, JMetter, GIT, Bitbucket).
  • Znajomość metodyk analizy wymagań użytkownika,
  • Znajomość metodyk projektowania systemów,
  • Znajomość procesów związanych z testami manualnymi oprogramowania,
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność współpracy w zespole oraz z właścicielem biznesowym.

OFERUJEMY:

  • Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach oraz możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami w branży,
  • Możliwość szkoleń z obszaru automatyzacji testów,
  • Udział w konferencjach dotyczących zapewnienia jakości,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B,
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play,
  • Pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna i karta MultiSport.

Start: ASAP
Czas trwania: 31.12.2019 z możliwością przedłużenia
Lokalizacja: Warszawa, Poland
Wymagania: Przynajmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w IT.