IT Support Specialist

INFORMACJE PODSTAWOWE:
  • Branża: Materiały budowlane
  • Lokalizacja: Domaniewska, Warszawa
  • Praca zdalna: Okazjonalnie
  • Język projektu: Angielski (wymagany), Polski
  • Wynagrodzenie: Do negocjacji
  • Długość projektu: 6 miesięcy + przedłużenie
  • Start: ASAP
  • Forma współpracy: B2B lub umowa zlecenie

OBOWIĄZKI:
  • Upgrade danych w Excelu
  • Sprawdzenie jakości danych pod kątem implementacji ich do narzędzia ITSM
  • Uporządkowanie danych o serwerach w Excelu
  • Współpraca i wsparcie Zespołu Infrastruktury

WYMAGANIA:
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Ogólna znajomość infrastruktury i serwerów
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Absolwent lub student ostatniego roku studiów technicznych
  • Chęć podróży do Danii raz w tygodniu przez pierwsze miesiące

OFERUJEMY:
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Relacje oparte na zaufaniu oraz zasadach fair play
  • Pakiet relokacyjny oraz program rekomendacji

Start: ASAP
Czas trwania: 6 months + extension
Lokalizacja: Warszawa, Poland