Analityk biznesowo-systemowy

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Ubezpieczeniowa
  • Lokalizacja: praca w siedzibie klienta w Warszawie
  • Podróże służbowe: Brak
  • Stawka: 90-125 PLN
  • Możliwość pracy zdalnej: Brak.
  • Język projektu: Polski
  • Współpraca typu: B2B
  • Długość projektu: 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Start: 15.10.2019.

ROLA W PROJEKCIE:
  • Analityk Biznesowo-Systemowy

ZADANIA:
  • Udział w przekrojowych projektach realizowanych przy udziale Departamentu IT,
  • Prowadzenie prac analitycznych,
  • Tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych.
  • Weryfikacja potrzeb biznesowych pod kątem możliwości implementacji w systemie,
  • Wypracowywanie nowych rozwiązań we współpracy z klientem biznesowym.
  • Współpraca z programistami,
  • Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez opracowanie założeń do testów i odbioru oprogramowania oraz wsparcie testów akceptacyjnych.
  • Wsparcie przy organizacji i prowadzeniu testów.
  • Udział w procesach zakupowych RFI/RFP (analiza ofert, opiniowanie, warsztaty z dostawcami),
  • Przygotowanie propozycji architektury IT

WYMAGANIA:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Analityka Biznesowo - Systemowego w obszarze IT.
  • Praktyczne doświadczenie w identyfikacji i zarządzaniu wymaganiami użytkowników i tworzeniu specyfikacji systemowych.
  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań dla aplikacji Front End.
  • Znajomość relacyjnych baz danych: Oracle, Postgress, MSSQL.
  • Znajomość notacji UML i BPMN.
  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect.
  • Znajomość procesów ubezpieczeniowych.
  • Znajomość narzędzi testowych.
  • Doświadczenie w projektowaniu integracji standardowymi mechanizmami poprzez plik, usługę rest, soap , bazę danych.
  • Znajomość Jira i Confluence.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Doświadczenie w realizacji projektów w metodykach zwinnych.

Mile widziane:
  • Ddoświadczenia w obszarach Digital Marketing, Customer Experience.
  • Znajomość architektury SOA,.
OFERUJEMY:
  • Długofalową współpracę przy projektach z różnych branż.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Benefity: karta Medicover, karta Multisport.
  • Program rekomendacji.

Lokalizacja: Warszawa, Poland

Jestem zainteresowany/a tym projektem!

Przeciągnij pliki aby móc je załączyć
Nic nie zostało załączone.
Przekazywanie: "{{uploadingFile.name}}" Załączono: "{{candidate.fileName}}"
Błąd przetwarzania "{{uploadErrFile.name}}". Dozwolone są następujące typy plików: ".pdf, .doc, .docx". Dostosuj swój plik i spróbuj ponownie. Plik musi być mniejszy niż {{uploadErrFile.$errorParam}}
Wybierz dokument
Popraw dane w tych polach, a następnie spróbuj przesłać ponownie

Formularz został wysłany.

Ważne: Jeśli uznamy, że jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko, postaramy się z tobą jak najszybciej skontaktować. Twoje dane i CV nie zostaną przekazane klientowi bez twojej zgody.

Jeżeli masz pytania związane z tym projektem, skontaktuj się z nami:

Aneta Franczak
Junior Resource Specialist

Telefon+48 506 164 534