#14921 | 2019-10-11 Kraków, Poland

Tester

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Transport publiczny
  • Lokalizacja: Kraków
  • Podróże służbowe: Brak
  • Stawka: 50-70 PLN/h
  • Możliwość pracy zdalnej: brak
  • Język projektu: Polski
  • Współpraca typu: B2B
  • Długość projektu: 12 M+
  • Start: ASAP

ROLA W PROJEKCIE:
  • Tester

PROJEKT:
  • System do zarządzania grafikami i rozliczania czasu pracy tworzony na zlecenie międzynarodowej korporacji.
  • Stworzenie środowiska/procedur testowania zgodnie z wymogami projektu/klienta.
  • Udział w tworzeniu planów testów i ich charakteru.
  • Testowanie i akceptacja funkcjonalności podczas tworzenia i rozwoju systemu.

ZADANIA:
  • Analiza wymagań projektowych.
  • Projektowanie rozwiązań informatycznych i tworzenie architektury systemów zgodnie z wymaganiami.
  • Szacowanie pracochłonności zadań.
  • Tworzenie i rozwój modułów oprogramowania.
  • Implementacja testów jednostkowych i integracyjnych.
  • Tworzenie wymaganej dokumentacji technicznej.
  • Diagnozowanie i poprawa błędów i problemów technicznych.
  • Zapewnienie wymaganych konsultacji dla wsparcia technicznego i integratorów produktów.
  • Współpraca przy realizacji projektów informatycznych z kierownikiem, zespołem developerskim, testerami, analitykami i sponsorem projektów.
  • Archiwizacja i wersjonowanie wytworzonych artefaktów.
  • Informowanie przełożonego o postępach i zagrożeniach w realizacji powierzonych zadań.

TECHNOLOGIE UŻYWANE W PROJEKCIE:
Brak nacisków technologicznych. Poniższe technologie będą występowały w projekcie
  • Visual Studio 2019 + ReSharper, C#.
  • ASP.NET RESTful serwis z bazą MSSQL (Entity).
  • Aplikacja kliencka: Web.
  • .NET 4.7.x.
  • Metodologia: Agile/Scrum.

DOŚWIADCZENIE:
  • Znajomość i doświadczenie w testowaniu eksploracyjnym.
  • Znajomość narzędzi wspomagających testowanie.
  • Znajomość C# jako plus.
  • Wymagamy dużej samodzielności i samokontroli, stanowisko wymaga zarówno pracy z zespołem jak i samodzielnego planowania (jedyny tester/tester wiodący).
  • Stawiamy na chęć i możliwość kreatywnej pracy oraz chęć do samokształcenia i rozwoju.

OFERUJEMY:
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport.
  • Program rekomendacji.

Lokalizacja: Kraków, Poland