#15046 | 2019-10-24 Katowice, Poland

2x Java Developer (Katowice/Warszawa)

INFORMACJE O PROJEKCIE:
Branża: Lider i dostawca usług cyfrowych.
Lokalizacja: Praca w siedzibie klienta w Katowicach lub w Warszawie (KATOWICE albo WARSZAWA)
Język projektu: Polski.
Współpraca typu: B2B lub UoP.
Stawka: Do negocjacji.
Długość projektu: Długotrwała współpraca, pierwsza umowa na rok z możliwością przedłużenia.
Start: 01.2019.
Dodatkowe informacje: Poszukujemy do tego zespołu dwóch osób (zarekomenduj znajomego/znajomą).

OPIS PROJEKTU:
  • Development ukierunkowany na metodologię CI/CD;
  • Praca w zespole mającym realny wpływ na kierunek rozwoju narzędzi oraz procesów DevOps;
  • Udział w ciekawych cross-funkcyjnych projektach zmieniających oblicze organizacji;
  • Udział we wdrażaniu wartości , praktyk i metodyk Agile;
  • Wsparcie organizacji i Zarządu dla prowadzonych działań.

ZADANIA:
  • Tworzenie aplikacji w językach java/javascript/HTML5 i pokrewnych dla środowisk WEB/smartphone pracujac w zespole DevOps;
  • Branie udziału w analizie wymagań i projektowaniu rozwiązań;
  • Tworzenie czytelnego i wydajnego kodu;
  • Planowanie i priorytetyzacja prac zgodnie z uzgodnionymi planami projektów;
  • Praca w zespole SCRUM (Agile);
  • Przewidywanie, identyfikacja i zgłaszanie zauważonych problemów podczas tworzenia rozwiązań i komunikowaniem ich do zespołu

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w zakresie programowania w szczególności w następujących technologiach: Java (6/7), Javascript, HTML5, CSS3, AJAX, REST;
  • Znajomość platform Java SE i Java EE;
  • Praktyczna znajomość frameworków: Spring, JAX-RS (REST), JMS (MQ, Asynchronous Messaging);
  • Doświadczenie w użyciu AJAX i JavaScript programming (w tym jQuery, AngularJS and podobnych bibliotek) oraz w programowaniu aplikacji działających na serwerach takich jak: Tomcat, Jetty, Glassfish, JBossAS etc.;
  • Znajomość bibliotek Javy : JSF, Wicket, Vaadin lub podobnych;
  • Doświadczenie w użyciu RESTful APIs;
  • Praktyczna znajomość technologii testowania takich jak JUnit, Arquillian, Fitnesse i podobne;
  • Praktyczne dośiwadczenie w pracy znarzędziami: GIT, Subversion, Maven, Ant.

OFERUJEMY:
  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Szkolenia zewnętrzne.
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowo-kulturalny, ubezpieczenie.
  • Długofalową współpracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę w zespole mającym realny wpływ na kierunek rozwoju narzędzi oraz procesów DevOps
  • Udział w ciekawych cross-funkcyjnych projektach zmieniających oblicze organizacji

Start: ASAP
Czas trwania: Długoterminowo
Lokalizacja: Katowice, Poland
Wymagania: Java (6/7), Javascript, HTML5, CSS3, AJAX, REST

Jestem zainteresowany/a tym projektem!

Przeciągnij pliki aby móc je załączyć
Nic nie zostało załączone.
Przekazywanie: "{{uploadingFile.name}}" Załączono: "{{candidate.fileName}}"
Błąd przetwarzania "{{uploadErrFile.name}}". Dozwolone są następujące typy plików: ".pdf, .doc, .docx". Dostosuj swój plik i spróbuj ponownie. Plik musi być mniejszy niż {{uploadErrFile.$errorParam}}
Wybierz dokument
Popraw dane w tych polach, a następnie spróbuj przesłać ponownie

Formularz został wysłany.

Ważne: Jeśli uznamy, że jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko, postaramy się z tobą jak najszybciej skontaktować. Twoje dane i CV nie zostaną przekazane klientowi bez twojej zgody.

Jeżeli masz pytania związane z tym projektem, skontaktuj się z nami:

Karolina Guzy
Resource Specialist

Telefon kom.+48510 306 568